Velký knižní čtvrtek

Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Velký knižní čtvrtek

Svátek všech knihomolů je opět tu! Podzimní Velký knižní čtvrtek se odehraje 18. 10. a přinese 15 nejzajímavějších knižních titulů. Na které se můžete těšit?

Velkou řadu čtenářů potěší další díl humorné série Aristokratka, která nese název Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka. A co by to bylo za Knižní čtvrtek bez Eleny Ferrante, autorky veleúspěšné série Geniální přítelkyně? Ta přichází na trh s knihou Tíživá láska, kde se zabývá tématem problematických vztahů italských žen a jejich dcer, které musí ustupovat do pozadí před svými otci a bratry.

Tiché lži od Sarah Pinborough, autorky knihy Ví o tobě, a Klub vrahů od Pavla Renčína potěší všechny fanoušky thrillerů. Stejně tak si najde své příznivce Krvavá zima od islandské spisovatelky Hildur Knútsdóttir, která balancuje na pomezí detektivky a hororu. A nesmíme zapomenout ani na Hod mrtvou labutí od Ondřeje Hübla.

Počin Irvina D. Yaloma, Stávám se sám sebou, zaujme ty, co mají rádi psychologické náměty. Sonda do tématu zabývajícího se smrtelně nemocnými pacienty, Neboj se vrátit domů, otevírá otázky eutanázie.

Strážci světla od Abby Geniové vás přesvědčí o tom, že ne nadarmo se Farallonským ostrovům říká „ostrovy mrtvých“. A Velký knižní čtvrtek nezapomněl ani na ty nejmenší. Křížem krážem lidským tělem je naučná kniha, která děti vezme na fascinující putování lidským tělem. Starší děti nebo nostalgické jedince nadchne K otevřenému nebi, což je pocta Antoinovi de Saint-Exupérymu, autorovi nezapomenutelného Malého prince.

Milovníci historických témat neodolají publikacím z tuzemské dílny Jiný T. G. M. od Pavla Kosatíka, Zdivočelým Sudetům od Milana Jenčíka nebo komiksovému zpracování osudů lidí, kteří se zasloužili o rozvoj našeho letectví – Vzduch je naše moře. Velmi zajímavým počinem je i kniha Za oponou války, což je prvotina z pera válečného reportéra a zpravodaje České televize.

Všechny tyto knižní klenoty si můžete předobjednat na našem e-shopu.

nejprodávanější

32 prodejen s odběrem Zdarma