Velký knižní čtvrtek

Od nejnovějších Od nejprodávanějších

Velký knižní čtvrtek

Druhý Velký knižní čtvrtek v roce 2017 je tady! Už 19.října zamíří na pulty knihkupectví šestnáct očekávaných novinek napříč literárními žánry. Nejzajímavější knihy nadcházející sezony představuje Velký knižní čtvrtek dvakrát ročně, vždy na jaře a na podzim. Cílem celého projektu je pomoci čtenářům zorientovat se v nepřeberném množství nových titulů.
 
Mezi nejočekávanější novinky se letos na podzim řadí třetí díl Geniálních přítelkyň  – Příběh těch, co odcházejí a těch, kteří zůstanou od Eleny Ferrante. Elena z Neapole utíká, zatímco Lily v bouřlivé Itálii zůstává. Jejich přátelství čeká velká zkouška. Lze ho udržet pouze po telefonu? Odpověď je na dosah. Ben Aaronovitch je miláčkem čtenářů. Nyní přichází s další specialitou - fantastickou detektivkou Záludné léto. Na scéně se opět objeví také kniha od Michala Viewegha - Nové pohádky pro unavené rodiče, kterou navazuje na Krátké pohádky pro unavené rodiče napsané před deseti lety. Nezapomínáme ani na ty nejmenší čtenáře. Kdo zabil Snížka? je dětská detektivka z pera Petry Soukupové ilustrovaná Terezou Ščerbovou, držitelkou Zlaté stuhy, a díky jejím ilustracím a poutavému textu, se kniha stává skvostem v dětské knihovniččce. 
 
Podzim 2017 je bohatý na kvalitní čtení a vy si ho nyní můžete vychutnat s námi. Objevte i další tituly, které si pro nás nakladatelé připravili.

nejprodávanější

25 prodejen odběr Zdarma