Velký knižní čtvrtek

Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Velký knižní čtvrtek

První Velký knižní čtvrtek roku 2018 je tady! Odehraje se ve znamení čísla patnáct. Už 15. března se na pultech knihkupectví objeví 15 očekávaných novinek rozličných literárních žánrů. Zapište si tedy toto datum do diářků.

Jednou za půl roku, vždy na jaře a na podzim, nám představuje Velký knižní čtvrtek ty nejzajímavější tituly nadcházející sezóny. Projekt vznikl za účelem pomoci čtenářům se lépe zorientovat v tak ohromném množství knih, které na našem trhu najdete.

A na co se můžete těšit?

Ani letos nesmí chybět Geniální přítelkyně. Ty se pod názvem Příběh ztracené holčičky od autorky Eleny Ferrante chýlí ke konci. V závěrečném dílu se dozvíme něco víc o osudu Lily, která zničehonic záhadně zmizí. Velmi zajímavá je i Dívka, která upíjela měsíc od Kelly Barnhillové. Čtenáře přenese do městečka, ve kterém obyvatelé každoročně obětují novorozeně zlé čarodějnici. Chrání se tak před jejím hněvem. Jenže co když ve skutečnosti žádná neexistuje? Nechybí ani oceňovaný Amor Towles a jeho aristokratický příběh Gentleman v Moskvě. Milovníky detektivek a české tvorby potěší Hřbitov nevěst od Tomáše Boukala a Sestra smrt od Daniela Petra. V knihovničkách dětí starších 9 let své místo najde KEPLER62: Pozvánka. Je první vlaštovkou šestidílné série odehrávající se ve světě, kde zběsilým tempem ubývají přírodní zdroje.

Jaro 2018 je nejen symbolem probouzející se přírody, ale i kvalitního, žánrově rozličného čtiva. Vychutnejte si ho s námi a objevte i další tituly, které si pro nás nakladatelé připravili. Už máte svůj tip?

30 prodejen s odběrem Zdarma