5.0 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Produkt je vyprodaný.
V současném Rusku řízeném modrookým, neodpouštějícím Vladimirem Putinem bojuje vyzvědačka Dominika Jegorovová o přežití v džungli postsovětských tajných služeb. Je donucena projít výcvikem „volavek“, školených svůdnic, a poté nasazena na Nathaniela Nashe, důstojníka CIA, který řídí nejdůležitějšího amerického vyzvědače v … Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Tyrani ze stínů
-
Malá bubenice
-
Rudí jezdci
-
Případ prezident
-
Průvodce
-
Tíživé ticho
-
Angličan
-
Špion
-
Pravý věřící
-
V kleci
-
Propast smrti
-
AKCE Šedý muž
-
Aristokratka u královského dvora
-
Psanci
-
Poslední možnost
-
Zrcadlový muž
-
Poslední dívka
-
DOBRÁ CENA Našeptávač
Zbývá 299+ ksKončí za 73 d -
Rudý úder
-
Blackout
-
Vrah andělů
-
Violoncellistka
-
Volavka
-
Dcery panství Foxcote
Auto za zvuků trhaného plechu brousilo zeď, až se zastavilo. Motor ztichl, ale Nate už se neudržel, spadl na střechu vozu a pak na vozovku.
- série
- Dominika Egorova a Nathaniel Nash 1. díl z 3
- Další ze série
-
1.
Rudá volavka
2. Palác zrady
3. Kremelská kandidátka
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Detektivky, Thrillery a Horory »
Thrillery
- Témata
- špionážní
- Nakladatel
- Knižní klub
- Rozměr
- 125 x 200 x 33
- datum vydání
- 19.02.2018
- ean
- 9788024260310
- Počet stran
- 488
- Hmotnost
- 344 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- Vydání
- 2
- isbn
- 978-80-242-6031-0
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.1 z 5 19 hodnocení čtenářů
9× 5 hvězdiček 5× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
libuse registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvělá knížka, i když z ní mrazí, protože věrně popisuje zákulisí ruské zpravodajské služby.
Přečíst více -
Zuzka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Knihu jsem přečetla jedním dechem! Film má úplně jiný konec, a musím říct, že knížka je lepší. Ale to asi vždycky :).
Přečíst více -
Markéta registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Úžasná knížka, i když zrovna navyhledavam tenhle žánr, tak mě opravdu prekvapila a jsem z velmi nadšená. Po přečtení jsem zhlédla film a ten mě naopak zklamal.
Přečíst více -
Alena registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Kniha dobrá, ale po shlédnutí filmu jsem čekala něco lepšího. Konec úplně jiný než ve filmu i když se říká, že je vždy knižní předloha lepší než film, tady je to obráceně.
Přečíst více -
Adam registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Rudá volavka vypadá jako exponát ze skanzenu. Studenoválečnická kniha, která ovšem literárním stylem, pojetím i tématem přichází asi o třicet let pozdě stejně jako sám debutující autor. Jakkoliv je místy (zejména zpočátku) psaná relativně čtivým jazykem, v druhé půlce ztrácí tempo a v podstatě čekáte na nekonečně oddalovanou a očekávanou katarzi. Především je ale plná úplně neuvěřitelných žánrových klišé, od poněkud samoúčelných a tempo brzdících "receptů" jako od Umberta Eca na konci každé kapitoly, přes všechny trapnost vzbuzující ruské stereotypy (když Ruska, tak samozřejmě stepilá křehká blondýna a současně bývalá primabalerína a současně geniální matematický mozek, agenti KGB vyjma zběhů jsou do jednoho odporní, plešatí, cyničtí, slizcí byrokrati, agenti CIA naopak do jednoho machři a veltmani s neodolatelným úsměvem, humorem a westernovým smyslem pro spravedlnost), až po šílené sprominutím prasečkářské a sexistické pasáže, které donekonečna slizce pokukují po vlastní hlavní postavě a i ve vypjaté scéně, kdy jí jde o život, neopomenou vyzdvihnout, kterak se jí klenou ňadra a "pevný zadeček". Hlavní postava pak působí lehce neživotně a nesympaticky, jako fiflana zmítaná svými hormony a chtíčem, kterou můžou mužní hrdinové setrvale poučovat, překvapovat a zachraňovat. Uf! Zkrátka: klasická brakovka, guilty pleasure a pulp, který k ohromnému štěstí autora uchopil (a trošku k lepšímu přepsal) film.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE