Logo nakladatele

BOBO

Česká značka BOBO je značkou lásky k papíru. Skrývají se pod ní krásné sešity, diáře, kalendáře, skicáky, bločky a mnoho dalšího sortimentu, který je navíc neustále zdokonalován a vylepšován. Potěší milovníky designových kousků retro řadou skicáků, které překvapí svým materiálem i ideálními rozměry.

Více informací

Popularitu získala například Ozvučená série Miloše Vacíka, kdy si lidé kromě akvarelového bločku mohli na chytrém telefonu přehrát i pět písní. Papír značky BOBO má zkrátka i zvuk! Podobně úspěšné a přelomové se staly také Hudební omalovánky, které vznikly z obrazů malířky Jany Vlkové. Ke každé kresbě tak můžete spustit pomocí QR kódu relaxační hudbu, aby se omalovalo v dokonalé antistresové atmosféře. 

BOBO od počátku spolupracuje s českými umělci a jejich tvorbu uchovává na papíru, ke kterému přistupuje jako k nesmrtelnému materiálu, který je třeba vyrobit s řemeslnou láskou, a to se jim dař.

Zástupci firmy BOBO říkají:

Na začátku historie našeho rodinného blokařství byla láska k papíru.

Náš příběh se zrodil před 28 lety. V prázdných halách opuštěného kravína jsme začali budovat a tvořit. S pocitem stejným, jako když zakládáte rodinu, jsme i my chtěli vytvořit rodinnou firmu, která bude inspirovat okolní svět. Firmu se srdcem na dlani, s myšlenkou v hrsti a s nápadem v kapse.
Věděli jsme totiž stejně dobře jako vy, že papír má před sebou skvělou budoucnost. Stejně jako poctivé řemeslo. Vyhrnuli jsme si rukávy a spustili nový web s eshopem v nové vizuální identitě s moderním logem. A hlavně s množstvím krásných a užitečných věcí z papíru...

 

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Typ knihy

Stav

Hodnocení