Rebecca Yarros odhalila tajemnou knihu ze světa Čtvrtého křídla. Threshing Day nabídne třináct příběhů
Nedávno jsme psali o záhadné knize ze série Empyreum, která neměla název,...
Kniha ( měkká vazba )
399 Kč s DPH
Běžně 499 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Enzo Marino má jakožto syn nejmocnějšího šéfa americko-italské mafie život od narození pečlivě naplánovaný. Když jeho bratr tragicky zemře, je proti své vůli nucen převzít jeho roli, ale už jako malý se naučil, že to, co si přeje, musí ustoupit zájmům rodiny. Když se i on jednoho dne octne na prahu smrti a z jejích spár ho vyrve dcera Krále… Přejít na celý popis
Enzo Marino má jakožto syn nejmocnějšího šéfa americko-italské mafie život od narození pečlivě naplánovaný. Když jeho bratr tragicky zemře, je proti své vůli nucen převzít jeho roli, ale už jako malý se naučil, že to, co si přeje, musí ustoupit zájmům rodiny. Když se i on jednoho dne octne na prahu smrti a z jejích spár ho vyrve dcera Krále moří, nejmocnějšího muže Jižní Karolíny, jeho otec se chopí příležitosti. Jak lépe se krásné zpěvačce odvděčit a spojit dvě mocné zločinecké rodiny než skrze svatbu? Enzo se jako vždy otcově přání podřídí, protože povinnosti vůči rodině jsou přece důležitější než skutečné pouto a otcovo slovo je zákon. Tomu alespoň věří do chvíle, než se seznámí se sestřenicí své nastávající.
Venesa Andersenová je pravá ruka svého strýce, který se jí ujal, když přišla o rodiče. Ačkoli bez váhání plní každý úkol v naději, že si tím vydobude jeho lásku a uznání, stále ji tíží starý známý pocit z dětství, že není dost dobrá. Jejím nejvroucnějším přáním je, aby si jí někdo konečně všímal a viděl ji takovou, jaká je. A to se jí také záhy splní. Háček ale spočívá v tom, že dotyčný už je zasnoubený – a jeho ženou se má stát její zhýčkaná, nenáviděná sestřenice.
4.3 z 5 15 hodnocení čtenářů
7× 5 hvězdiček 6× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Lopi registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Znáte Malou mořskou vílu? ... A co kdyby byla Ariel bezcitná manipulátorka, Triton obchodník se zbraněmi, Erik princ newyorské mafie a Uršula morálně šedá fanynka jedů? Tahle série se inspiruje záporáky z pohádek a dává jim jejich "šťastně až navěky". Úvodní polovina knihy se zaměřuje na trope domluveného manželství a zakázané lásky, které budují silnou chemii a napětí mezi postavami. Autorka pracuje s tématy touhy po přijetí od rodiny, pocitu vyčlenění, potřeby se zavděčit, přijetí role, kterou jste si nevybrali a touze po moci i na úkor nejbližších. Druhá polovina knihy je jako minové pole, kam šlápnete je zvrat, zrada a zklamání. Některé fragmenty příběhu byly lehce přitažené za vlasy...ale co na tom, jde přeje o "pohádku". Tahle dark spicy romance je čtivá, poutavá a těžko se odkládá. Líbily se mi paralely s klasickou pohádkou, které byli nenápadně zakomponované. Vedlejší postavy měli šťávu a perfektně dotvářely celý příběh. Tahle série je pro mileniály, co vyrostly na Disney pohádkách a teď fandí temným, nebezpečným hrdinům. Navíc ta obálka!!
Alisi registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Rozhodně nejlepší díl. ❤️ obě hlavní postavy jsou skvělé.. chemie mezi nima fungovala jak měla, příběh se skvěle četl. Doporučuji všem kdo mají rádi mafia romance.
booklover_sk_cz registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Emily McIntire opäť dokázala originálnym spôsobom pretvoriť známu rozprávku do temnej mafiánskej romance. Tentoraz sa inšpirovala Malou morskou vílou a výsledkom je príbeh plný napätia, manipulácie a zakázanej lásky. Hlavnou hrdinkou je Venesa, ktorá po smrti matky vyrastala pod prísnou kontrolou svojho strýka, prezývaného Kráľ morí. Celý život sa snaží získať jeho uznanie a plní preňho aj tie najnebezpečnejšie úlohy. Tvrdá výchova z nej urobila schopnú, nebezpečnú a manipuláciu ovládajúcu ženu. Situácia sa skomplikuje vo chvíli, keď dostane za úlohu priblížiť sa k Enzovi – synovi významného mafiánskeho bossa a snúbencovi svojej sesternice Ari. Enzo je lojálny svojej rodine, no zároveň skrýva vlastné tajomstvá. Čím viac času spolu s Venesou trávia, tým viac medzi nimi rastie vzájomná príťažlivosť. Popritom sa postupne odhaľujú rodinné tajomstvá, ktoré môžu zmeniť životy všetkých zúčastnených. Najviac sa mi páčili práve hlavné postavy. Venesa nie je typická romantická hrdinka – robí morálne pochybné rozhodnutia, vie byť bezohľadná a zároveň je veľmi zraniteľná. Práve táto kombinácia z nej robí zaujímavú postavu. Naopak, Ari mi svojím správaním často liezla na nervy a len málokedy som dokázala pochopiť jej konanie. Veľmi som si obľúbila aj vedľajšie postavy, najmä Giu, Scottyho a Basa. Silný dojem vo mne zanechal aj Čudlo, ktorého príbeh bol pre mňa jedným z emotívnejších momentov knihy. Niektoré dejové zvraty sa mi síce podarilo odhadnúť, no na celkovom zážitku z čítania to nič nezmenilo. Jediné, čo mi miestami prekážalo, bolo, že Venesa sa niekoľkokrát nechala pomerne ľahko nachytať v situáciách, kde som od nej očakávala väčšiu opatrnosť. Príbeh je napínavý, romantická linka sa rozvíja prirodzene a záver ma prinútil čítať dlho do noci. Ak máte radi temné romance, mafiánske prostredie a originálne retellingy klasických rozprávok, Pohlceni určite stojí za prečítanie. Na záver odporúčam nepreskočiť ani poďakovanie autorky.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Nedávno jsme psali o záhadné knize ze série Empyreum, která neměla název,...
V dospělé mysli zamrzá ta část duše, která je zodpovědná za barvitou...
Pro několik generací diváků zůstane především paleontologem Alanem...
Život Abby dosud nebyl takový, jaký si představovala. Teprve krátce před...
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Pokud vám seriál Heated Rivalry (Spalující rivalita) nedal spát a zhlédli...
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...