Slunečná

Ať už se cítíte jako ryba ve vodě ve světě byznysu nebo jste doma spíše na statku a v chaloupce, je to právě hit poslední doby Slunečná, který vás nadchne. Spojuje v sobě totiž nemožné.

Na jedné straně pražská metropole, krutopřísné obchodní dohody, večírky, alkohol a miliony cestující sem a tam. Na opačném pólu mírumilovná vesnička, kde se všichni schází na statku Slunečná. Zeleň, příroda, hospodářská zvířata a spousta práce kolem. A právě toto srdce celé vesničky je centrem dění.

Statek představuje druhou šanci pro všechny, s nimiž se život nemazal. Osiřelé sestry Týna a Sylva Popelkovy zde shromáždily „dream team“ pracantů, který už je mnohem spíše milující rodinou. Čarodějnice a bylinkářka Běta, zadlužený otec Tom se dvěma dětmi, Tony příchozí z vězení, Róza s kontroverzní minulostí nebo profesor alkoholik. Kde byste našli tak semknutou společnost!

Slunečná se od začátku potýká s finančními problémy, je potřeba hodně zapracovat a využít všechny dostupné možnosti ke zlepšení. Dokáže se statek nakonec vyšvihnout a zářit úspěchem? Nepravděpodobné se zde stává na denním pořádku. A vždycky se všechno v dobré obrátí. Zvítězí pravda, čest a láska. Sympatické mladé hrdiny a neokoukané tváře si jistě brzy zamilujete!

Šťastnou náhodou sem do zeleného ráje zamíří mladý a úspěšný byznysmen Janek Linhart se svým společníkem Vildou. Ve Slunečné se jim tak zalíbí, že se tam začnou vracet pravidelně. A je to právě Janek, který přichází s revolučními nápady a dotacemi pro modernizaci statku i vesnice. Díky němu vzkvétá nejen statek, ale především jeho majitelka Týna… Dokážou vůbec pražský obchodník a holka z farmy najít společnou řeč?

To vše a mnohem více najdete ve dvou knižních publikacích! Navštivte své oblíbené hrdiny tam, kde je televizní obrazovka zanechala. Televizní i knižní seriál je pro celou rodinu. Dozvíte se podrobnosti, které vám třeba unikly. Nebo jen strávíte další příjemný čas ve své oblíbené vesničce Slunečná, stejně jako velkoměstský Janek Linhart, který se tam začal cítit více doma než kdekoliv jinde.

Pořiďte si třeba pověstné vykládací karty Jankovy asistentky Hany, zábavnou tematickou hru Týno, nezlob se a další slunečné suvenýry. Kromě toho se můžete těšit také na recepty vyhlášené kuchařky Běty!

Zobrazit více

Co hledáte?

 • Zajímá vás

  Stav

  Dostupnost

  Vazba

  Míra poškození

 • Autoři

 • Nakladatelé

 • Jazyk

  Hodnocení

  Seřadit:

  Co hledáte?

 • Zajímá vás

  Stav

  Dostupnost

  Vazba

  Míra poškození

 • Autoři

 • Nakladatelé

 • Jazyk

  Hodnocení