Série Prokurátor

Prokurátor

Paulina Świst je polská právnička, která do svého profesního prostředí zasadila pikantní erotické romány pro ženy pod názvem Prokurátor. V každé knize vykreslí nové postavy a spletitý, povětšinou akční, detektivní příběh s thrillerovým napětím a nemalou dávkou erotických pasáží.

V Prokurátorovi se seznamujeme s hlavní hrdinkou Kingou, která je úspěšná advokátka bezchybného a přitažlivého vzhledu, ale její život se z minuty obrátí. Manžel jí je nevěrný a je přidělena k případu, ve kterém figuruje její nevlastní bratr, kterého chtěla navždy odstřihnout ze života.

Komisař představuje Radosława, sexy policistu, který sehrává past na dceru vlivného muže. Pod maskou ideálního milence se skrývá chladný profesionál toužící po informacích o nekalých obchodech jejího otce.

I třetí díl Podezřelý se nevyhne vášnivému vztahu, tentokrát bývalého problémového vojáka Daniela a advokátní koncipientky Marie, která jako jediná netuší nic o jeho vrtkavé minulosti. Prokurátor potěší ženské čtenářky, které milují vášeň, napětí a drsné hrdiny, kteří se nebojí krutého světa ani sexuálních praktik bez zábran.