Série Nedotýkej se mě

Nedotýkej se mě

Série Nedotýkej se mě od Laury Kneidlové představuje neotřelý milostný příběh učiněného anděla se zdánlivým ďáblem. Všechny dívky a dámy budou napětím zadržovat dech a hltat každou stránku, každý den v životě hlavní protagonistky. Hrdinka Sage je dívka, se kterou se život příliš nemazlil a na spoustu děsivých věcí z minulosti by nejraději zapomněla. Kdyby to ovšem bylo možné vymazat z paměti.

V prvotním díle Nedotýkej se mě (2020) přijíždí Sage do Nevady doslova bez prostředků a nemá vůbec nic. A nikoho. Jen své nepříjemné vzpomínky, které ji provází na každém kroku. Získává slušnou práci mezi knihami, když se to stane. Potkává nebezpečného Lucu s hrozivou image. Tetování a tak vůbec, zkrátka přesně to, od čeho se dívka snaží držet co nejdál. Ale možná se v něm zmýlila. Nemůže být hrozivý vzhled jenom chlapcovou ochranou před okolím? Není ve skutečnosti citlivý a zranitelný?

Tuto slibnou young adult dilogii prozatím uzavírá pokračování Neopouštěj mě (2021), kde se samozřejmě všechno mění. Sage a Luca se nečekaně sbližují, navzdory svým zásadním rozdílům. Společně tvoří něco nového a poznávají jak jeden druhého, tak také každý vlastní osobnost. Sage může konečně začít důvěřovat lidem, milovat a žít. Dokud se v pravý čas zase nevrátí její nešťastná minulost jako zákeřný bumerang. Je nepříjemně snadné nově získanou důvěru ztratit, vytvářet tajemství a polopravdy a bohužel se druhému zase vzdálit…

Není nakonec jednomu bez druhého lépe? Stojí společně strávený čas za tu bolest a nejistotu? Vede ještě nějaká cesta zpět ke štěstí? Láska a strach v dokonalém koktejlu. Vyplatí se riskovat, nebo je lepší zůstat v bezpečí a sám? Poznejte spletitý příběh dvou milenců, kteří nemohou být spolu, ale ani jeden bez druhého. Vznikají tu noví Romeo a Julie mezi stránkami knih.