Život ve světě nespatřeném

Kniha ( pevná vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Horké mléko

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Horké mléko

Kniha podává jednu z nejúplnějších zpráv o tom, co následuje po fyzické smrti. Prostředníkem byl duchovně vnímající Anthony Borgia, kterému své zkušenosti vyprávěl monsignore Robert Hugh Benson, sny někdejšího canterburského arcibiskupa. V této poutavé knize se monsignore Robert Hugh Benson zabývá takovými tématy, jako jsou domov odpočinku,… Přejít na celý popis

One Piece Legendární a nejúspěšnější manga všech dob, kterou můžete znát i z Netflixu, vychází konečně v češtině! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Kniha podává jednu z nejúplnějších zpráv o tom, co následuje po fyzické smrti. Prostředníkem byl duchovně vnímající Anthony Borgia, kterému své zkušenosti vyprávěl monsignore Robert Hugh Benson, sny někdejšího canterburského arcibiskupa.
V této poutavé knize se monsignore Robert Hugh Benson zabývá takovými tématy, jako jsou domov odpočinku, vzdělávácí ústavy, duchovní půda a duchovní květiny, zábava, říše dětí, čas a prostor a zaměstnání v duchovním světě, spolu s mnoha dalšími zajímavými otázkami.

Sdílet 0

Nakladatel
Ideál
Rozměr
152 x 213 x 22
datum dotisku
3.04.2024
Počet stran
220
Vydání
1
isbn
978-80-901017-4-6
Vazba
pevná vazba
datum vydání
16.10.2003
ean
9788090101746

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

5.0 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • Simona Al Nseir registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Překrásná kniha o našem příštím domově, vysvětlila mi spoustu věcí které vídávám ve svých snech nádhera jedna z nejkrásnějších duchovních knih ! Doporučuji všem kteří věří na život věčný který není zatím odhalen všem.

  Přečíst více
 • Kateřina registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Výborně napsaná knížka, moc mi pomohla po odchodu velmi blízkého člověka, abych se z toho všeho nezbláznila. Kniha dává velkou naději a to je přesně to, co člověk v takové situaci nejvíc potřebuje.

  Přečíst více
 • Zuzana registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Po odchodu blízkého je tato kniha aspoň útěchou v té bolesti. Doporučuji, styl psaní je velmi srozumitelný pro všechny. Jedna z nejlepších knih o duchovním světě, co jsem četla .

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 222 Kč Nápověda