3.8 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení Ve středu 10. 12. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
319 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Tajemství a lži… Celý můj život se točil okolo intrik a lstí, a to za jediným účelem – pomstou. Moje identita byla celá léta zahalená tajemstvím. Tak dlouho jsem popíral, že mám srdce, které tluče. Dokud se neobjevila ona. Dokud neodhalila vyhladovělý orgán uvnitř mě a nedonutila mě přiznat si, že i moje srdce bije a že dokáže… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Jenom ne Rich
-
Prudký vzlet
-
Potopené lodě
-
Vzplanutí: První kolo
-
Vše, čím pro mě jsi
-
Polib mě znovu
-
Asher Black
-
Osamělé srdce
-
Zajatkyně
-
Až ti budu nablízku
-
Vše, co k tobě cítím
-
Každé další léto
-
Transcendence
-
Vše, čím jsme nikdy nebyli
-
Blue: Kdekoli mě najdeš
-
Bestseller Tvoje vina
-
Naděje v nás
-
Skryté bouře
-
Vše, čím jsme se stali
-
Drahá Avo
-
Okouzlení
-
Bestseller Moje vina
-
Ocelová princezna
-
Neopouštěj mě
Tajemství a lži…
Celý můj život se točil okolo intrik a lstí, a to za jediným účelem – pomstou.
Moje identita byla celá léta zahalená tajemstvím.
Tak dlouho jsem popíral, že mám srdce, které tluče.
Dokud se neobjevila ona. Dokud neodhalila vyhladovělý orgán uvnitř mě a nedonutila mě přiznat si, že i moje srdce bije a že dokáže krvácet stejně jako každé jiné.
Draze jsme za to zaplatili. A svůj dluh stále splácíme.
Ona si ho přes to všechno stále žádá, to nanicovaté srdce bezohledného zloděje a bezostyšného padoucha, do kterého se zamilovala. Já si ale nejsem jistý, jestli tím mužem stále jsem.
Doplácím na svůj dosavadní způsob života a své lži – jsou mi v patách všechny chyby, kterých jsem se dopustil, a dohánějí mě. Jedna po druhé, den po dni.
Tohle je moje poslední šance a já nemám v úmyslu o ni znovu přijít. Když ale začnou vyplouvat na povrch mé staré klamy, musím zahodit veškerou svou lidskost, abych nás oba zachránil.
Možná už je ale pozdě.
- série
- Havraní bratrstvo 3. díl z 3
- Další ze série
-
Téměř dokonalá série
1. Hejno havranů
2. Exodus
3. Vysněný cíl
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Knihy pro ženy »
Romány pro ženy
- Nakladatel
- Red
- Rozměr
- 145 x 206 x 50
- datum vydání
- 17.04.2023
- isbn
- 978-80-277-0364-7
- Počet stran
- 512
- Hmotnost
- 666 g
- datum dotisku
- 14.01.2026
- ean
- 9788027703647
- Vazba
- pevná vazba
- Vydání
- 1
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 299 hodnocení čtenářů
184× 5 hvězdiček 69× 4 hvězdičky 39× 3 hvězdičky 6× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Tereza Hasenöhrlová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Příběh, který Vám zlomí srdce. Knihy, které si zamilujete a nedají Vám spát. Za rok přečtu několik příběhů a je dost často těžké si pamatovat o čem úplně do detailu byly. Ale tohle je asi jediná série, kterou si pamatuji nazpaměť a nezapomenu žádné detaily. Kate Stewart píše neuvěřitelně a její příběh Vám doslova nedá spát. Moc se mi nestává, abych měla problém knihu odložit a jít spát, ale tady vždy čtu do noci a nemůžu pak usnout, protože se mi ten příběh neustále přetáčí v hlavě. Je až neuvěřitelné jak dokáže popsat emoce a vztahy, které Vám přijdou tak reálné, úžasné, ale zároveň bolestné, a vy máte pocit, jako byste byli součástí příběhu. Věděla jsem, že i tento díl bude dokonalý a zamiluji si ho, nicméně že to bude až taková horská dráha emocí, kde se hlavni hrdinové otevírají svým pocitům a snaží se je pochopit a vstřebat jsem nečekala. Neuvěřitelný vývoj jak Cecilie, tak Tobiáše. Byť jsem si myslela, že nás už autorka nemůže ničím dostat, tak tohle byl pravý opak. Posadila mě doslova na prdel a já to celé opět nemůžu dostat z hlavy a tleskám za tuto celou dokonalou sérii. ♥️ Bylo vynikající číst z pohledu Tobiaše a jeho dětství, kde se dozvídáme všechny jeho rozhodnutí, postupy a tahy, které učinil. Autorka nás neochudí ani o Doma a Seana, a to si troufám říct dodá příběhu tu správnou jiskru. Tohle bylo bravurní, dokonalé a já nechci aby to skončilo. Víte, málokdy se stává, že se čtenář do hlavních postav tak zamiluje, ale v tomto příběhu nemáte ani jinou možnost.♥️
Přečíst více -
Katka registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Musím říct , že sérii jsem si hodně oblíbila a těšila jsem se na závěr a odhalení která přinese a bohužel jsem byla trochu zklamaná. Plné chápu, že autorka měla původně v plánu jen dvě knížky , takhle mi přijde dost na sílu. Možná to bude velkým očekáváním co jsem měla, ale bohuzel mě tolik neoslovila jako předchozí díly. Do půlky knížky se řeší jestli ho má Cecilie vzít zpátky či nikoliv, hodně se nepřímé v minulosti bez většího odhalení , závěr se snažil překvapit ale žeby to bylo to wow to ne. Kniha se pěkně četla, ale asi bych se spokojila jen se dvěmi díly
Přečíst více -
Fergalicious registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Za mě nejslabší díl z celé série.. Trvalo mi dlouho knihu dočíst, byly tam pořád momenty, které se dokola opakovaly. Konec byl dost předvídatelný. Opravdu škoda, oproti předchozím dílům je tohle nuda.
Přečíst více -
Jitka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Nepíšu recenze často, ale tato kniha a vlastně celá série si to sakra zaslouží. Nevím, kde začít. Nemám slov. Myslím, že ještě dlouho budu knihy zpracovávat. Tak dlouho jsem čekala na pokračování, až jsem z toho tak rozhozená jako ještě nikdy z žádné knihy. Vystřídaly se u mě všechny emoce. Pláč , nenávist , láska, souznění..... Bože, vůbec bych nečekala nic z toho, co se stane. Vůbec. Od začátku až do konce u všech 3 dílů pekelná jízda... Knížky čtu již podruhé a jsou lepší a lepší.. už se nemůžu dočkat, až si je přečtu znova. Moc prosím o další překlady od této autorky. NEJLEPŠÍ KNIHA ,KTEROU JSEM ČETLA ❤ MILUJU... MILUJU... MILUJU...
Přečíst více -
Kaaway registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Poslední díl na který jsem byla opravdu zvědavá. A jsem ráda za ty flashbacky. Když se konečně Tobiáš rozhodne bojovat jsou z toho vtipné momenty, které mě opravdu rozesmály a srdce zalátaly.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Festival Knižních závisláků 2026: Poprvé v Praze! Vstupenky v prodeji za zvýhodněnou cenu
-
Stranger Things 5: První vlna nasadila laťku hodně vysoko | RECENZE BEZ SPOILERŮ
-
Atmosféra, která pohltí: T. J. Reid přináší další silný román| RECENZE
-
V neděli začíná advent. Máte připravený adventní kalendář a vánoční knížky pro děti?
-
Nestihli jste znovu zhlédnout Stranger Things? Máme pro vás shrnutí 1.-4. série
-
Keeping 13 - Emocionální kolotoč, který budete milovat | RECENZE
-
Příběhy mezi regály: Křest kalendáře Muž roku a Anděl mezi zdravotníky
-
Kletba pravé lásky: Když pohádka potemní | RECENZE