4.8 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, do 20. 4. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
329 Kč s DPH
Jsme transparentní
''A masterfully crafted, brutally compelling Norse-inspired epic'' Anthony RyanTHE GREATEST SAGAS ARE WRITTEN IN BLOOD. A century has passed since the gods fought and drove themselves to extinction. Now only their bones remain, promising great power to those brave enough to seek them out.As whispers of war echo across the land of Vigrið, fate… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Fourth Wing
-
She Who Became the Sun
-
Iron Flame
-
The Throne of Broken Gods
-
The Priory of the Orange Tree
-
The Will of the Many
-
Empire of the Vampire
-
The Name of the Wind
-
The Book of Azrael
-
Volání vlka
-
Volání vlka
-
The Rise of the Dragon
-
Oheň probuzení
-
Powerless
-
Bride
-
House of Flame and Shadow
-
Bestseller Železný plamen
-
Babel
-
Píseň krve
-
The Song of Achilles
-
Hooked
-
Onyx Storm
-
Píseň krve
-
Assassin’s Apprentice
''A masterfully crafted, brutally compelling Norse-inspired epic'' Anthony RyanTHE GREATEST SAGAS ARE WRITTEN IN BLOOD. A century has passed since the gods fought and drove themselves to extinction. Now only their bones remain, promising great power to those brave enough to seek them out.As whispers of war echo across the land of Vigrið, fate follows in the footsteps of three warriors: a huntress on a dangerous quest, a noblewoman pursuing battle fame, and a thrall seeking vengeance among the mercenaries known as the Bloodsworn.All three will shape the fate of the world as it once more falls under the shadow of the gods.Set in a brand-new, Norse-inspired world, and packed with myth, magic and bloody vengeance, The Shadow of the Gods begins an epic new fantasy saga from bestselling author John Gwynne.Further praise for The Shadow of the Gods''Visceral, heart-breaking and unputdownable'' Jay Kristoff''A satisfying and riveting read. The well-realised characters move against a backdrop of a world stunning in its immensity. It''s everything I''ve come to expect from a John Gwynne book'' Robin Hobb''A masterclass in storytelling . . . epic, gritty fantasy with an uncompromising amount of heart'' FanFiAddict''Quintessential Gwynne honed to perfection . . . The Shadow of the Gods is absolutely stunning, one hell of an epic series opener and a spectacular dose of Viking-flavoured fantasy'' The Tattooed Book Geek''Reminds me of all that I love in the fantasy genre. The Shadow of the Gods is an action-packed cinematic read'' Fantasy Hive
- série
- Krvopřísežní 1. díl z 3
- Další ze série
-
Krvopřísežní
1. Stín bohů (Krvopřísežní 1)
2. Hlad bohů
3. Fury of the Gods
- Nakladatel
- Little, Brown and Company
- Rozměr
- 197 x 128 x 39
- datum vydání
- 27.01.2022
- ean
- 9780356514215
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 360 g
- jazyk
- angličtina
- Počet stran
- 528
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-0-356-51421-5
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 46 hodnocení čtenářů
38× 5 hvězdiček 5× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Veronika Kosejk registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
*přečteno v originále* ***** Pokud se nezaleknete těžko vyslovitelných jmen a asi tak sto padesáti severských slov, které jsou pro našince prostě mimo, dostanete naprosto brilantní, brutální, do detailu vybroušenou high fantasy, která čekne všechny položky. Dokonale originální svět, skvělé postavy, promyšlený děj a k tomu nějakou tu magii a příšery jak ze Zaklínače. Prostě láska na první pohled! ***** Pokud fandíte drakům, drsným bojovníkům, nabroušeným sekerám, magii, ale taky rodině a přátelství, je tohle přesně to, co byste měli vzít do ruky a přečíst. Teď hned, díky. ***** Kdo máte v oblibě Anthonyho Ryana, tak si to přečtěte taky.
Přečíst více -
Lenka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Zatím jsem v polovině knihy a nečíst autorovu Moc asi bych byla trošku zklamaná.Čekala jsem více ,ale nejsem ještě na konci ,takže se vše může změnit. V knize Moc jste hození do děje.Mezi postavami se musíte zorientovat sami a jakmile se tak stane ,nepustíte knihu z rukou ,protože vám hlavní hrdinové přirostou k srdci.Bohužel zde mi to zatím chybí.U této knihy Stín bohů zatím nemám to mé oblíbené : nemůžu jít spát a musím přečíst ještě jednu kapitolu a vědět ,co se s mými oblíbenci stane .Ale nejsem ještě na konci a druhý díl chci přečíst také ,tak snad se to ještě rozjede .
Přečíst více -
Eliška Dočekalová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Úžasné! Asi nejlepší kniha co jsem letos četla. Kniha je kombinací fantasy a severské mytologie a asi právě proto se mi to tak moc líbilo. Ze začátku jsem měla problém se zorientovat v postavách (škoda že zde nebyl nějaký souhrn postav - v druhém díle už je, ale tam bych se bez něj klidně obešla). Po chvíli jsem se ale začetla a nemohla jsem se odrthnout. Nebyla zde žádná “slabší” kapitola, prostě se pořád dělo něco důležitého. Už se nemůžu dočkat na druhý díl!
Přečíst více -
Teta Hana registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
První díl úžasný nemohu se dočkat dalšího dílu. Příběh severu bohové vikingů
Přečíst více -
David Slezák registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Naprosto parádní fantasy vikinská sága. Předtím, než jsem se do knihy pustil jsem se na jednu stranu obával, protože severská tematika není úplně mou oblíbenou, ale hodnocení a doporučení tvrdila, že to bude stát za to. A opravdu stálo. Byl jsem mile překvapen, jak moc mě kniha bavila. Skvělé postavy, výborný příběh, dechberoucí scenerie a excelentní světotvorba. Jediné, co bych autorovi možná malinko vytknul je trochu nedostatek odvahy udělat příběh trochu temnější. Uvidíme, třeba to ve druhém díle vynahradí i s úroky. Líbily se mi všechny 3 příběhové linie, které se během celé knihy tváří jako striktně oddělené, ale čtenář si může všimnout ústředního motivu, který je spojuje a díky kterému linky do sebe postupně zapadají. Orka, Varg i Elva mají každý své důvody, proč se vydávají vstříc dobrodružství, které ač začíná ve všech případech čistě v osobní rovině může ve svém důsledku otřást základy světa. Nedojde však ke tradiční konvergenci všech linií, což považuji také za jisté osvěžení a vymknutí se tradicím žánru. Závěrečné odhalení tak nebylo přímo omračující, ale na to, že jde o první díl série je zcela adekvátní a velmi hezky některé dějové linie propojilo. Celkově dávám téhle Vikingy inspirované sáze plný počet 5*. Pokud máte rádi hrdinské fantasy plné krve, potu, magie, lásky a zrady, pak Stín bohů jednoznačně doporučuji a už teď netrpělivě vyhlížím další díl.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Spalující rivalita: hokejová romance, která si podmanila čtenáře i diváky | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Klára Vajnerová: „Ráda si představuji, že jsem kmotrou knih“ | DOBRÝ ROZHOVOR
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR
-
I tentokrát jsme Obchodníkem roku s knihami. Děkujeme, že jste u toho s námi!
-
Knižní veletrh v Londýně – den třetí: Poklady místních knihkupectví