Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( pevná vazba )
561 Kč s DPH
Jsme transparentní
Hugo''s grand medieval melodrama tells the story of the beautiful Esmeralda, a gypsy girl loved by three men: Archdeacon Frollo, his adoptive son Quasimodo, bell-ringer of Notre-Dame cathedral, and Captain Phoebus. Falsely accused of trying to murder Phoebus, who attempts to rape her, Esmeralda is sentenced to death and rescued from the… Přejít na celý popis
Hugo''s grand medieval melodrama tells the story of the beautiful Esmeralda, a gypsy girl loved by three men: Archdeacon Frollo, his adoptive son Quasimodo, bell-ringer of Notre-Dame cathedral, and Captain Phoebus. Falsely accused of trying to murder Phoebus, who attempts to rape her, Esmeralda is sentenced to death and rescued from the gallows by Quasimodo who defends her to the last.The subject of many adaptations for stage and screen, this remains perhaps one of the most romantic yet gripping stories ever told.
4.0 z 5 70 hodnocení čtenářů
25× 5 hvězdiček 23× 4 hvězdičky 18× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Dominik Marek registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Neobyčejný děj, avšak dlouhé popisy staveb, města a dalších zajímovstí jsou sice zajímavé, ale "brzdí" tuto knihu.
Vendy registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Občas zdlouhavé popisy ve kterých jsem se trochu ztrácela, ale příbě je velmi krásný. Určitě knihu doporučuji.
Ang registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Moje nejoblíbenější klasika. Nenechte se odradit zdlouhavým začátkem a opravdu detailním popisem všeho, protože když se přes to dostanete, tak si ji dál zamilujete. Má nádherný příběh, skvělé postavy. Doporučuji.
Jana Ronková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tuhle knížku miluju. Dojemný příběh o nenaplněné lásce z historické Paříže. V příběhu se setkávají různé společenské vrstvy a pařížské podsvětí.
Aneta S. registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Krásný příběh, ale poměrně nudný začátek a některé pasáže by bylo možné vypustit.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....