Strašidelný hrad
Strašidelný hrad - Michala Dvořáková Nedostupné

Strašidelný hrad

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.

Pod rouškou tmy starý hrad ožívá. Na nádvoří se v šeru noci rozeznějí tiché kroky. To si čarodějka Háta připravuje kotlík na lektvar. Oheň, který zapálil drak Uhlák, zažene studenou černotu do tmavých zákoutí hradu. Ze sklepení se vyplouží rozespalí upíři Jurák a Dumák. Bílá paní Josefína se ladně snese ze své zamčené věže. Spolu s ní k ohni… Přejít na celý popis

Nejlepší thrillery posledních let?! Balíček Ellison Cooper za pouhých 449 Kč Balíčky vybraných autorů či sérií teď koupíte na našem e-shopu za zvýhodněnou cenu! Mezi ty nejlepší pro fanoušky trhilleru patří balíček od Ellison Cooper! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Pod rouškou tmy starý hrad ožívá. Na nádvoří se v šeru noci rozeznějí tiché kroky. To si čarodějka Háta připravuje kotlík na lektvar. Oheň, který zapálil drak Uhlák, zažene studenou černotu do tmavých zákoutí hradu. Ze sklepení se vyplouží rozespalí upíři Jurák a Dumák. Bílá paní Josefína se ladně snese ze své zamčené věže. Spolu s ní k ohni dorazí i bezhlavý rytíř Jáchym. Vodní příkop rozčeří vlnky a z jeho hlubin se vynoří vodník Brčálek. Brzy se k nim připojí Adriana, člověk, který obrátí chod hradu zcela naruby.... Zatímco vy uléháte do postele, oni vstávají. Jejich příběh již brzy začne. Odhoďte peřiny a vyjděte ze svých domovů. Zažijete dobrodružství plné kouzel, napětí a neočekávaných příběhů. Pusťte se do pátrání po ztracené kouzelné knize, Jáchymově hlavě a pokladu Temného rytíře. Staňte se součástí příběhu. Jakmile do něj vstoupíte, nebudete chtít odejít.

 

Sdílet 0

Nakladatel
Vydej knihu
datum vydání
17.06.2022
ean
9788090855229
Počet stran
216
jazyk
čeština
Vazba
pevná vazba
isbn
978-80-908552-2-9

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

5.0 z 5 7 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • 5 z 5 hvězdiček S registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kniha se mi moc líbila. Autorka popisuje hrad i jeho obyvatele velmi zajímavě a čtivě. Doporučuji jí pro malé i velké čtenáře. Už se těším na další knížky autorky.

  Kniha, Vydej knihu, 2022, 9788090855229

 • 5 z 5 hvězdiček Jenda registrovaný uživatel

  Skvělá kniha, která mě vrátila do dětství. Moc mě bavilo pátrání po kouzelné knize a rytířově hlavě, která se našla na překvapivém místě. Dojali mě příběhy strašidel a i to, jak se poprali se svým osudem

  Kniha, Vydej knihu, 2022, 9788090855229

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Osičková registrovaný uživatel

  Naprosto skvělá kniha, která mě přenesla do dětství. Stejně tak byl dějem naprosto nadšen můj synovec, který jí má již několikrát přečtenou. Autorka vytvořila čtivý a velmi zajímavý strašidelný hrad, který si musí zamilovat každý čtenář. Doporučuji všem dětem a dospělým, keří jsou věčnými dětmi a mají rádi dobrodružné příběhy.

  Kniha, Vydej knihu, 2022, 9788090855229

 • 5 z 5 hvězdiček Espero18 registrovaný uživatel

  Děj knihy se točí okolo Strašidelného hradu, kde žijí různí kouzelní tvorové, najdeme zde archetypy princezny, rytíře, čarodějnice, mudrce a dalších pohádkových postav, do této skupiny se přidá smrtelná dívka a od té chvíle se rozjíždí děj knihy, řeší se mezilidské (i nelidské) vztahy, minulost postav i místa, které vedou k záhadám a pohánějí postavy k jejímu vyřešení. Kniha je čtivá, zábavná, děj příjemně plyne, takže se u ní nikdo nudit nebude.

  Kniha, Vydej knihu, 2022, 9788090855229

 • 5 z 5 hvězdiček Jana registrovaný uživatel

  Kniha je moc krásná. Dcera ji četla a vždy se těšila na druhý den, aby se dozvěděla jak to bude dál. Byl to hodně napínavý příběh se spoustu zápletek a překvapení. Doporučujeme všem.

  Kniha, Vydej knihu, 2022, 9788090855229

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 268 Kč Nápověda