Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( měkká vazba )
389 Kč s DPH
Jsme transparentní
Při zaslání zboží balíčkem
K nákupu nad 1699 Kč dárek zdarma v hodnotě 198 Kč
Stalinova baletka - Příběh odvahy a boje o přežití v sovětském Rusku
Jaký je nejlepší způsob, jak se naučit pořizovat působivé fotografie? Právě na takové se podívat a prostudovat si je, uvědomit si, v čem spočívá jejich kouzlo. A to je obsahem této knihy. Naleznete zde několik desítek autorových nejlepších fotografií z cest po Jižní Americe, kde strávil několik posledních let. Vybrané snímky pokrývají celou… Přejít na celý popis
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher
Jaký je nejlepší způsob, jak se naučit pořizovat působivé fotografie? Právě na takové se podívat a prostudovat si je, uvědomit si, v čem spočívá jejich kouzlo.
A to je obsahem této knihy. Naleznete zde několik desítek autorových nejlepších fotografií z cest po Jižní Americe, kde strávil několik posledních let. Vybrané snímky pokrývají celou řadu žánrů a jsou doprovázeny příběhem jejich vzniku, který vás může inspirovat při vašem vlastním fotografování, podrobnou analýzou přímo ve fotografiích a detailním popisem toho, proč pro diváka „fungují“
Když se dobrý fotograf dívá na scénu, všímá si zároveň mnoha různých detailů a nuancí. Autor se v této knize soustředí na to, aby vám pomohl s jejich rozpoznáním. Proč je to tak důležité? Když si jich všimnete a pochopíte jejich význam, otevře se vám cesta k vytváření silných a působivých snímků. Nedílnou součástí doprovodných fotografií jsou i užitečné informace o použitém fotoaparátu, objektivu, ohnisku, expozičním čase atd., které vám usnadní pochopení technických možností a omezení vašich fotoaparátů.
5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....