Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( pevná vazba )
Při zaslání zboží balíčkem
K nákupu nad 1699 Kč dárek zdarma v hodnotě 198 Kč
Stalinova baletka - Příběh odvahy a boje o přežití v sovětském Rusku
Kočka drží vždycky s domem, ale pes s pánem. Platnost tohoto starého přísloví si Karel Čapek mnohokrát ověřil v praxi. Psi a kočky byli nedílnou součástí domova velkého českého spisovatele. Humorná vyprávění o životě se čtyřnohými přáteli, zařazená do této knihy, vznikala nejdříve ve formě fejetonů, sloupků a črt. Některým je už více než 80… Přejít na celý popis
Kočka drží vždycky s domem, ale pes s pánem. Platnost tohoto starého přísloví si Karel Čapek mnohokrát ověřil v praxi. Psi a kočky byli nedílnou součástí domova velkého českého spisovatele. Humorná vyprávění o životě se čtyřnohými přáteli, zařazená do této knihy, vznikala nejdříve ve formě fejetonů, sloupků a črt. Některým je už více než 80 let, přesto jim neublížil zub času a jistě znovu potěší čtenáře a milovníky zvířat bez rozdílu věku. Vtipné vyprávění doplňují fotografie a řada kreseb, jejichž autorem je kromě Karla Čapka i jeho bratr Josef.
4.4 z 5 7 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Eliška registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Další z knih mého dětství. Kouzelný, dětský příběh který si musí každý zamilovat. Jednou tuto knihu určitě koupím i svým dětem.
Aneta S. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Málo známé dílo, ale stejně velmi dobré. Téměř jako Dášeňka.
Linda H. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Jazykově vytříbená kniha - jak jinak, když je jejím autorem Karel Čapek. Jeho texty mám velmi ráda. Byl nejen dobrý pisatel, ale i dobrý pozorovatel a vypravěč. Jen to téma koček mi u něj nesedí (až na Kočičí pohádku), protože mi přijde, že si trochu vytvořil polaritu kočka - pes (nedrží se pána; věrný pánovi). Je to takto dost zažité, ale i když kočky "nejsou jako psi", tak své páníčky rádi mají a umí to dát najevo.
Adriana Dosedělová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Pudlenka je milá kočičí verze Dášeňky. Na dášenku to však nemá.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....