Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání | Přejít ke košíku
Nacházíte se zde: Domů » Knihy » Poškozené zboží
Autor Ana Mirandová
Popis:
Stav Velmi dobrý
Vada Zašpiněný a pomačkaný přebal, naražené a odřené desky, zašpiněná ořízka.
Kniha ( pevná vazba )
259 Kč s DPH
Běžně 439 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Brazilská spisovatelka Ana Mirandová (*1951) vstoupila do literatury na přelomu 70. a 80 let. Její románová prvotina Peklo ráje z roku 1989 se v Brazílii stala bestsellerem a takřka obratem vyšla v desítce zemí. Původní název románu zní Boca do Inferno. Doslova to znamená Pekelná huba, ale také Brána do pekel. I samu knihu můžeme číst dvakrát… Přejít na celý popis
Brazilská spisovatelka Ana Mirandová (*1951) vstoupila do literatury na přelomu 70. a 80 let. Její románová prvotina Peklo ráje z roku 1989 se v Brazílii stala bestsellerem a takřka obratem vyšla v desítce zemí. Původní název románu zní Boca do Inferno. Doslova to znamená Pekelná huba, ale také Brána do pekel. I samu knihu můžeme číst dvakrát doslova, a přesto dvakrát jinak. Budeme-li ji číst jako Pekelnou hubu, pohroužíme se do detektivního příběhu, k jehož protagonistům patří velký barokní básník, právník a bonviván Gregório de Matos (1636–1695), muž, jehož lid pro nevymáchané útoky na špínu světa počastoval přízviskem Pekelná huba. Budeme-li román číst jako Bránu do pekel, nahlédneme do nevšední kroniky koloniální Brazílie, časoprostoru, který se vymkl z kloubů evropské kultury a stal se rajským peklem, kde se výhonky evropského ducha po vzoru tropické vegetace proměňují v liány, jejichž zrádnému objetí sotva co dokáže uniknout.
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
259 Kč s DPH
Běžně 439 Kč
Jsme transparentní
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Knihy v angličtině Vše
Top série
Témata Vše
Dva sourozenci, jeden neúprosný svět.
Po zmizení matky zůstávají Kryštof a Ida sami a snaží se zvládnout každodenní život bez dospělých. Příběh o sourozeneckém poutu, dospívání a rozhodnutích, která přicházejí příliš brzy.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Témata Vše
První detektivka od královny české fantastiky
Příběh, jaký by napsala Agatha Christie, kdyby chtěla, aby byl její hrdina Čech s krizí středního věku.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
TOP Interpreti
Témata Vše
Nová temná romance od Tess M. Puffrové
Měl to být nový začátek. Místo toho ji čeká nebezpečně přitažlivý student, stalking a les plný tajemství, která se neměla dostat ven.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Albi - Kouzelné čtení Vše
TOP hry
Rychlejší než blesk!
Rozšiřte svou klasickou sadu o Speed Pack a dodejte vašemu UNO nový život.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Doplňky pro děti a dětského pokoje Vše
Královna oslavy!
Cleo září ve zlatém outfitu a přináší monstrózní narozeninovou radost. Přidejte ji do své sbírky Monster High a rozjeďte párty!
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Populární témata Vše
Dobrá záložka od Knihy Dobrovský Vše
Tipy na dárky Vše
Malý kousek galerie na knížky, drobnosti i menší nákup
Plátěná taška Paperblanks Natsu díky pevné bavlněné látce unese až 7 kg.
Každý měsíc společně přečteme tisíce knih
Každý týden nové recenze, doporučení, tipy a čtenářské triky. Od zkušených redaktorů i našich knihkupců.
Nechte se inspirovatSpojuje nás nejen láska ke knihám. Knihy Dobrovský vždy budou rodinnou firmou, která pamatuje na své kořeny.
Přečtěte si náš příběhKaždý měsíc společně přečteme tisíce knih
Po–Pá: 8:00–17:00
Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí pro něj Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky. | © 2001–2026 DOBROVSKÝ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.