Our Fault

Autor Mercedes Ron

Kniha ( měkká vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Imaginární svět

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 249 Kč

Imaginární svět

*A BookTok and Wattpad Viral Sensation*Fast-paced and sizzling with a forbidden enemies-to-lovers romance, Our Fault is the final book in Mercedes Ron's Culpable trilogy. This suspenseful YA series untangles the threads of love, trauma, and secrets, perfect for fans of Ugly Love and After. Nick and Noah's rocky relationship is struggling through… Přejít na celý popis

Alex Ahndoril: Zavřu oči v modlitbě Klasická detektivka pro fanoušky Agathy Christie, za jejíž tvorbou však stojí slavné spisovatelské duo Lars Kepler. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

*A BookTok and Wattpad Viral Sensation*Fast-paced and sizzling with a forbidden enemies-to-lovers romance, Our Fault is the final book in Mercedes Ron's Culpable trilogy. This suspenseful YA series untangles the threads of love, trauma, and secrets, perfect for fans of Ugly Love and After. Nick and Noah's rocky relationship is struggling through its worst moment, and it seems that nothing can go back to the way it was before.

They will have to surmount a new and frightening set of challenges to finally understand if they are really made for each other or if being apart is their only chance to be happy. Love is not always enough, and forgiveness sometimes doesn't fix what's been broken. But can you forget such a strong connection? How can memories tattooed on the heart be erased? Will they be able to leave the past behind and start over?

Sdílet 0

Nakladatel
Sourcebooks
Rozměr
130 x 197 x 37
jazyk
angličtina
Počet stran
515
Vydání
1
isbn
978-1-72829-143-7
Vazba
měkká vazba
datum vydání
12.03.2024
ean
9781728291437

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

  • Barbara Zítková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Sice trochu předvídatelný děj, ale zajímavé vyvrcholení celé ságy.

    Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 241 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora