Osud hněvu a plamene

Kniha ( měkká vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Jedna velká lež

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 349 Kč

Jedna velká lež

Zručná zlodějka Romeria krade šperky pro newyorskou mafii. Po sérii záhadných událostí se však ocitne v říši soupeřících trůnů, válčících elfských společenství a živelné magie. Když se probudí v těle proradné elfí princezny, rychle jí dojde, že se zapletla do smrtícího spiknutí. Svoji skutečnou identitu teď musí ukrýt hlavně před králem Zanderem,… Přejít na celý popis

Anna Stuart: Porodní báby z Osvětimi Narodily se, aby zemřely. Dokážou jim dvě statečné ženy zachránit život? Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Zručná zlodějka Romeria krade šperky pro newyorskou mafii. Po sérii záhadných událostí se však ocitne v říši soupeřících trůnů, válčících elfských společenství a živelné magie. Když se probudí v těle proradné elfí princezny, rychle jí dojde, že se zapletla do smrtícího spiknutí. Svoji skutečnou identitu teď musí ukrýt hlavně před králem Zanderem, princezniným snoubencem, který ji ze srdce nenávidí. Jenže hranice mezi láskou a nenávistí je tenká… a brzy nastane čas, aby Romeria zjistila, kým skutečně je.

Sdílet 0

Nakladatel
Fragment
datum vydání
23.01.2024
isbn
978-80-253-6626-4
Počet stran
528
datum dotisku
25.01.2024
ean
9788025366264
Vazba
měkká vazba
jazyk
čeština

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 19 hodnocení čtenářů

13× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 4 z 5 hvězdiček Naděžda Bajtek Zasadilová registrovaný uživatel

  Další z knih, na které mě nalákala překrásná obálka. Jedná se o napínavý fantasy příběh, který bude mít určitě hodně fanoušků. Děj je opravdu originální, Hlavní hrdinka Romeria je v našem světě zlodějkou a velmi dobrou, její umění krást využívá i newyorská mafie. Ale jinak je její život prázdný STŘIH a ocitne se jako elfí princezna v úplně jiném světě. Tohle bylo dokonalé, chtěla bych to hodně vyzdvihnout. Fakt se mi hodně líbilo - propojení nesmrtelníků , elfů, elementálů a upírů. Asi moje chyba, že jsem čekala víc erotiky. Ale může za to i autorka, která hned nás hned na začátku upozorňuje, že: Kniha je určená dospělému publiku (ne mladým dospělým, i když si nemyslím, že by obsahovala něco příliš skandálního) a sloužila mi jako koníček i možnost útěku před realitou. Ale já to takhle většinou s prvními díly mám obecně. Když už pak jsem v tom světě jako doma, tak mi ani bichle o 600 stránkách nevadí a užívám si každou stránku. Miluji to odpojení se od světa. A nenávidím tyhle konce, ano přesně tyhle konce!!!! To je fakt o nervy! No a druhý díl kdo ví, kdeufff tak jo, nooo přiznávám, už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu.

  Kniha, Fragment, 2024, 9788025366264

 • 5 z 5 hvězdiček Jan_ka Uživatel aplikace KDčko

  Musím uznat že něco takového jsem nečekala. Opravdu krásný příběh plný napětí,zvratu a nečekaných události a to vše spojené s romantickou linkou. Neskutečně se mi tento příběh líbil a moc se těším na další pokračování které doufám ,že bude brzy, protože jsem nedočkavá a strašně napjatá jak tento příběh skončí. Vůbec jsem tenhle konec nečekala a o to víc se těším na pokračování. Za mě hodnocení ⭐️5/5 určitě doporučuji všem,kteří mají rádi Elfi,nimfy,upiry a další fantasy bytosti.

  Kniha, Fragment, 2024, 9788025366264

 • 5 z 5 hvězdiček Markéta Slezáková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Jedním dechem...doporučuji

  E-kniha, Fragment, 2024,

 • 4 z 5 hvězdiček Eva Urbanová registrovaný uživatel

  Fantasy miluju! Je to pro mě pohádka pro dospělé a skvělý odpočinkový relax od knih s těžkou tématikou, které čtu také ráda. Osud hněvu je o dívce Romerie, New Yourkské zlodějce. Hned od začátku vás děj vtáhne do knihy. Romerie se po jedné události, kdy si myslí, že je mrtvá probouzí na úplně jiném místě a v jiném těle. I když podoba by tu byla. Probouzí se v proradném těle elfí princezny. Ničemu nerozumí, neví jaké spiknutí proti králi Zanderovi Romerie princezna udělala. Ani nechápe, jak jejich světy fungují, kdo je kdo a dlouho netuší ani, co je vlastně zač Zander, její bývalý snoubenec. Momentálně se oba nenávidí, protože on v ní vidí bývalou snoubenku a její zradu, ona zase muže, který ji chce potrestat smrtí. Jenže shodou okolností ji dá ještě šanci. Nemá trest smrti, ale je jeho vězeňkyně. Příběh je čtivý, ale místy by mu prospělo mírné proškrtání. Místy se to nikam nehlo, pořád jen jak se nenávidí a nevěří si. Každopádně v druhé polovině to opět získalo šmrnc, Romy se začíná dozvídat kým opravdu je. Pomůžou ji s tím jiné ženy, které mají zvláštní schopnosti a vědí toho spoustu o minulosti Země. Lidé utvoří dva tábory. Jedni přejí svatbu Romerie a Zandera, druhý ji nevěří, po zradě, která přinesla spoustu mrtvých od bývalé princezny. Celou dobu čekám na velké finále. Jo, přijde, ale nečekali by jste to. Částečně je v půlce useknutý a my musíme čekat na druhý díl. :)

  Kniha, Fragment, 2024, 9788025366264

 • 5 z 5 hvězdiček Vrána Uživatel aplikace KDčko

  Já se ke knihám moc nevyjadřuji, a to ani když mě vážně oslní jako třeba "Šest vran". Ale tady musím udělat výjimku. Neuvěřitelně působivý příběh, nádherně se čte a já ji přečetla jedním dechem. Dle mého, není ani jedna kapitola nudná nebo zdlouhavá. Neustále se tam něco děje, dozvídáte se nové informace a tak dále. U knihy jsem se zasmála a i tajila dech. Miluju fantasy a tuhle knihu jsem si vážně zamilovala. Doufám, že se co nejdřív dočkám překladu dalších dílů, protože se už nemůžu dočkat toho, jak bude příběh pokračovat. Doporučuji každému, kdo miluje fantasy knihy a enemies to lovers.

  Kniha, Fragment, 2024, 9788025366264

 • 5 z 5 hvězdiček Eva registrovaný uživatel

  Od knihy jsem se nedokázala odtrhnout. Přečetla jsem ji za necelý den. Doufám, že brzy vyjdou další díly.

  Kniha, Fragment, 2024, 9788025366264

 • 5 z 5 hvězdiček MichaelaKoc Uživatel aplikace KDčko

  Dvanáctá letošní přečtená kniha a první hodnocená maximálním počtem hvězdiček. Tento nový fantasy svět naprosto miluji a knihu/sérii řadím mezi mé TOP romantasy knihy. Rovnou říkám, že se jedná o sérii a my si budeme muset počkat na přeložení dalších třech dílů. Bude to tetralogie. Autorka u nás bude stále oblíbenější, protože já od ní miluji také sérii Nespoutaná Aljaška. Ale teď k tomuto příběhu. Naprosto skvělý nápad: jak se dostat ze současného New Yorku do fantasy světa plného osudů, králů, královen, princů, princezen, elfů, démonů, vzývačů, kněžek a dalších nadpřirozených bytostí. Rovnou říkám, že je to poměrně komplikované fantasy, proto si dejte čas se v něm zorientovat. Všechny informace budou postupně vysvětleny. Jednadvacetiletá profesionální zlodějka Romerie se ocitne v roli pětadvacetileté ybariské princezny, která je vězněna za vraždu krále a královny konkurenčního království Islor. Poslala ji tam mocná elementárka Sofie, aby zachránila jejího manžela Elijaha, kterého vězní osud ohně Malachi. Jak se z této situace Romerie dostane? Je vinna, ale ona to nespáchala. Navíc to vypadá, že vstala z mrtvých. Do toho byla s princem Isloru zasnoubena. Ona je elfí princezna, Zander démonským princem, novým králem. Vše bude vysvětleno. Romerie se seznamuje s Islorem, jeho zvyky, lidem a tajemstvími. Je vězněna a má být využita k vyšším účelům. Poznává se se Zanderem. Zander přemýšlí, jak se ze zlé a proradné Romerie mohla stát hodná a přemýšlivá princezna. Jsme na královském dvoře, je tam hodně intrik. Království je pořád v ohrožení, protože předešlá Romerie musela spolupracovat s někým zevnitř. Zander má sourozence Anniku a Attica. Do toho je tam šlechta, která je proti Romerii. Navíc zjišťujeme, že někdo možná zná Romeriino tajemství. Nejde to lépe popsat. Je tam mnoho nadpřirozena, fantasy, intrik, romantiky, přátelství, tajemství a psané je to tak čtivě, že jsem se za celých 525 stran ani chvíli nenudila. Miluji, miluji, miluji.

  Kniha, Fragment, 2024, 9788025366264

 • 5 z 5 hvězdiček Tereza Kaluzikova registrovaný uživatel

  Zpočátku jsem měla problém se začíst. Ovšem ne vinnou tohoto příběhu. Tato kniha byla bohužel tou první, po které jsem sáhla po opětovném čtení mě milované série. V obchodu jsem si ji zběžně prohlédla a vrátila do regálů. Shodou okolností se líbila manželovi, tak mi ji koupil. A ačkoli je typickým příkladem člověka, který viděl knihu za celý život tak možná z rychlíku, musím jeho výběr pochválit. Kniha má 525 stran. Což je třeba oproti knihám ze série ACOTAR o 200 stran méně, je tu opravdu spooousta textu. Příběh plyne svižným tempem. Je tu spousta akce, nechybí úžasná romantická linka i spousta tajemství a záhady. Postava Romeria se mi líbila. Nebyla taková ta typická ufňukaná holčička které se sejdou příšerné věci. Nad tím vším uvažuje, přebírá si to v hlavě a rozhoduje se podle dané situace. Král Zander mi občas lezl na nervy, ale nakonec si ho člověk zamiluje. A až na ten otevřený konec, který mi opět drásá mou knihomolskou duši a potřebu vědět jak příběh princezny Romerie a Krále Zandera skončí, celkově byla kniha vzrušující cestou do jiného světa. Rozhodně si přečtu další díl, až vyjde. Tedy podle otevřeného konce soudím, že další díl bude..

  Kniha, Fragment, 2024, 9788025366264

 • 4 z 5 hvězdiček Matri Uživatel aplikace KDčko Zakoupil produkt

  Pre mňa veľmi príjemné prekvapenie (alebo našťastie nie sklamanie ) - ale to až po mnou veľmi vydretom začiatku . Začnem malou kritikou - prvých 60 strán knihy ma teda moc nenadchol, ale to sa radikálne zmenilo so vstupom Romerie do Isloru. V tom momente to pre mňa nabralo ten správny nádych fantasy aký mám rada Romantická linka medzi Romy a Zanderom bola tak nabitá chémiou, nevraživosťou, potlačovanou túžbou, narážkami a doberaním, že vyvážila aj moje prípadné pripomienky. Svet je zaujímavý, ale na mňa až moc vysvetľovania, ktoré ma miestami už trošku ubíjalo, ale rozumiem, že pre ďalšie diely je to nevyhnutné. Vedľajšie postavy sa mi tiež veľmi pozdávali, a to najmä Elisaf a Corrin. Nejaký takýto koniec som asi aj čakala a s som nesmierne zvedavá ako bude príbeh pokračovať. Napiek tomu New Yorkskému začiatku a tých pár nudnejším častiam som nadšená a teším sa na pokračovanie!!! Hodnotím 4,25 "Byla jsi zbraní už v okamžiku svého příjezdu sem. Zbraní, které nebudu schopný odolat.“

  Kniha, Fragment, 2024, 9788025366264

 • 5 z 5 hvězdiček Danuš registrovaný uživatel

  Knížku jsem měla přečtenou jedním dechem. Zase to bylo něco nového a napínavého, moc mě to bavilo a snad se dočkáme dalšího dílu.

  Kniha, Fragment, 2024, 9788025366264

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 399 Kč Nápověda
Další knihy autora