Moje ulice v Paříži

Kniha ( měkká vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Podezřelý

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 349 Kč

Podezřelý

„Někteří lidé se podívají na rue des Martyrs a vidí ulici. Já vidím příběhy,“ zní úvod spisovatelky Elaine Sciolino ke knížce, ve které popisuje bohatou historii a rušný život jedné pařížské ulice. Svět kolem se mění, ale rue des Martyrs si stále zachovává svůj půvab. Elaine odhaluje kouzlo a osobitost ulice i jejích různorodých obyvatel, díky… Přejít na celý popis

Sběratelský balíček Darcy Coates za zvýhodněnou cenu! Balíček prvních tří knih ze série Strašidelné domy nyní za zvýhodněnou cenu 1199 Kč! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

„Někteří lidé se podívají na rue des Martyrs a vidí ulici. Já vidím příběhy,“ zní úvod spisovatelky Elaine Sciolino ke knížce, ve které popisuje bohatou historii a rušný život jedné pařížské ulice. Svět kolem se mění, ale rue des Martyrs si stále zachovává svůj půvab. Elaine odhaluje kouzlo a osobitost ulice i jejích různorodých obyvatel, díky nimž Paříž ožívá ve vší své velkolepé kráse. Moje ulice v Paříži vás okouzlí svou jedinečností i vylíčením každodenního pouličního života.

Sdílet 0

kategorie
Knihy » Beletrie » Světová beletrie
Témata
Paříž
Nakladatel
MOTTO
Rozměr
131 x 207 x 24
jazyk
čeština
Počet stran
360
datum vydání
1.08.2017
isbn
978-80-267-0910-7
Vazba
měkká vazba
datum dotisku
4.12.2020
ean
9788026709107

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.1 z 5 9 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • Lathenie registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček

  No rozhodně to není můj styl. Nečetlo sem i dobře a na knize mne kromě krásné francouzské atmosféry nic nezaujalo. Nejspíš jsem na čtení takovéto literatury příliš mladá.

  Přečíst více
 • Luc registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

  Když se řekne Francie vybaví se mi její krása. Bohužel knížka mě neoslovila a po 5 kapitolách odložena do poličky. Mám rada architekturu ale tohle mě opravdu neoslovila.

  Přečíst více
 • Jiřina Dvořáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Pro milovníky Paříže a pro ty, kdo objevují Paříž bez turistických průvodců a hledají zajímavá místa s příběhem, tak to je kniha právě pro ně. Je zajímavé, že takovéto knihy nepíší Francouzi, ale cizinci. Ulice Martyrs je na Monmartru, tedy její horní část, tedy v té turisticky profláklé čtvrti, ale je turisty opomíjena, protože to jen ulice. Autorka ji však oživila příběhy, škoda, že řada jí uváděných krámků tam už asi nebude.

  Přečíst více
 • Tery registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

  Kniha se četla velmi obtížně, po dvou kapitolách odložena na poličku a tam už asi i zůstane.

  Přečíst více
 • Andrea K registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Kniha se mi ze začátku četla velmi obtížně. Pokud nejste milovník Paříže a nechcete u knihy sedět s otevřenou mapou, nejspíš vám moc dobrý zážitek nepřinese. Nicméně po čase jsem se začetla do drobných příběhů a našla jsem si části, které mě zaujaly. Od knihy jsem čekala něco trochu jiného, ale pokud je vám Paříž bližší, určitě kniha stojí za přečtení.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 299 Kč Nápověda