0.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Summoning up more than 20 years of Japan´s most dramatic history, the geisha´s story uncovers a hidden world of eroticism and enchantment, exploitation and degradation. It moves from a small fishing village in 1929 to the glamorous and decadent Kyoto of the 30s and on to postwar New York.
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
The Weimar Years: Rise and Fall 1918-1933
-
Sapiens: A Brief History of Humankind
-
Before the coffee gets cold: Tales from the Café
-
Gejša
-
Coming of Age
-
Normal People
-
Good Girl, Bad Blood
-
Book about Getting Older
-
Zabiják
-
More Days at the Morisaki Bookshop
-
Before Your Memory Fades
-
Butter
-
Korea - harmonie tradice a pokroku
-
Before We Say Goodbye
-
ÚZ 1644 Exekuční řád, Veřejné dražby
-
Bridgertonovi 4: Čekanka
-
Before We Forget Kindness
-
The High Window
-
Nana
-
The Fine Print
-
Psychologie masových vrahů
-
Harry Potter and the Philosopher's Stone
-
Bestseller ÚZ 1646 Občanský soudní řád, Zvláštní řízení soudní, Rozhodčí řízení, Soudní poplatky, Mediace
-
Rudá jako rubín
Summoning up more than 20 years of Japan´s most dramatic history, the geisha´s story uncovers a hidden world of eroticism and enchantment, exploitation and degradation. It moves from a small fishing village in 1929 to the glamorous and decadent Kyoto of the 30s and on to postwar New York.
- Nakladatel
- Slovart
- datum vydání
- 1.01.1998
- ean
- 9780091887193
- Počet stran
- 434
- jazyk
- angličtina
- Vazba
- měkká vazba
- isbn
- 978-0-09-188719-3
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 61 hodnocení čtenářů
46× 5 hvězdiček 13× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Dominik registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Dokonalá knížka s tajemnou atmosféru. Od začátku jsem přilnul k citlivé Čijo, kterou osud hodil do nelehké situace. Život gejši mi připadal velice zajímavý, kniha je plná trefných metafor a mouder. Rozhodně doporučuju!
Přečíst více -
Tereza Britta registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Krásný romantický příběh schovaný v donedávna ukrytém světě. Romantikům vřele doporučuji.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Barevná mozaika Japonska první poloviny 20. století - to byl pro mě asi největší přínos celého příběhu, který mi umožnil nahlédnout do úplně jiného světa, se kterým se při prvním pohledu můžeme zdát obeznámeni, pod povrchem ale narážíme na stále překvapivější odlišnosti. Ačkoliv je japonská kultura diametrálně odlišná od té naší, pohled na život zůstává však v jádru stejný všude, a i tak jsme vnímala hlavní poselství hlavní hrdinky - osud vás zavede tam, kam má, bez ohledu na cestu, kterou se vydáme. Nemohu říci, že by se mnou příběh nějak významně pohnul, líbila se mi ale exkurze do míst, kde ženy (ne vždy zcela nevinně) bavily muže svojí přítomností a těšily je svojí krásou. Film si raději pustím až za hodně dlouhou dobu, aby mi nezkazil dojem z knížky.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Tato kniha bylo něco co mi celá léta v knihovně chybělo. FIlm mám hrozně ráda, je to jeden z mých nejoblíbenějších a proto jsem se na knihu velmi těšila. Předčila mé očekávání. Na několik hodin se dostanete do úžasného světa minulé doby, který popisuje nelehký životní příběh, jenž je plný intrik, bolesti a také silné vůle a odhodlání.
Přečíst více -
Anna Hodovská registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tuto knížku mám přečtenou vícekrát. Docela oddychová, krásné prostředí i slovní stránka. Postavy velice sympatické. Doporučuji.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Duch Pankráce: Příběh a svědectví smějících se bestií | RECENZE
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!