2.5 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Bez servítků podané, zasvěcené a ohromně zábavné vyprávění o zaměstnané ženě, která je přesvědčena, že je připravená pořídit si dítě, dokud ji mateřská nevyvede z omylu. Šestatřicetiletá Annie je středoškolská učitelka na mateřské dovolené, kterou si představovala jako blažené období, kdy se bude sbližovat se svým miminkem. Jenže namísto toho… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Mengeleho Zoo
-
10 ZA 500,- Na chalupě s moderním fotrem
-
Konečně spí celou noc!
-
Snít znovu
-
Květ železného stromu
-
Zážitky z karantény
-
Cukrárna v Paříži
-
10 ZA 500,- Žádný sex a žádný spánek
-
Deníček moderního fotra 3
-
Důmyslné umění, jak mít všechno u pr* * le
-
Svatý ostrov
-
Makrobiotické těhotenství a péče o novorozeně
-
Nejtemnější část noci
-
Kuchařka pro rodiče malých dětí
-
Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět
-
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
-
Doufat znovu
-
Bestseller Šikmý kostel
-
Experimentální atlas mužů
-
Mateřský koučink
-
Péče o novorozence a kojence
-
Zábavná kniha o sexu
-
PRVNÍ OBJEVY - Vše, co jezdí Christiane Engel
-
Jemným dotykem
Bez servítků podané, zasvěcené a ohromně zábavné vyprávění o zaměstnané ženě, která je přesvědčena, že je připravená pořídit si dítě, dokud ji mateřská nevyvede z omylu. Šestatřicetiletá Annie je středoškolská učitelka na mateřské dovolené, kterou si představovala jako blažené období, kdy se bude sbližovat se svým miminkem. Jenže namísto toho musí řešit problémy s vlastním tělem prosakujícím snad ze všech možných i nemožných otvorů; s dítětem, které odmítá spát; s manželem, který se s ní chce pořád milovat (jemu snad přeskočilo??); s nezadanými kamarádkami, co jí nedokáží poradit; a s matkou, jež se právě teď rozhodla odjet na dovolenou. Jediní, kdo Annie OPRAVDU chápou, jsou ti báječní lidé, s nimiž tráví bezesné noci při telemarketingu. Jak se Annie snaží proplétat životem s novorozencem, dochází jí, že ne všecky maminy jsou ze stejného těsta. Je ale pevně rozhodnutá nalézt tu správnou cestu, milovat své miminko, svého manžela a sebe samu - i když bude muset po zbytek plodného života nosit chrániče bradavek.
- Nakladatel
- Jota
- Rozměr
- 138 x 206 x 27
- datum vydání
- 22.06.2016
- ean
- 9788074629693
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 380 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 288
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-7462-969-3
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
2.7 z 5 9 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 3× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Michaela registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Čekala jsem od knížky více, že se pobavím, zasměji, ale přišlo jedno velké zklamání. Myslela jsem, že to bude něco ve stejném duchu jako "Deníček moderního fotra" (u kterého jsem brečela smíchy už od prvních řádků a někdy nemohla ani popadnout dech) a omyl.
Přečíst více -
Jana registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Knížka mě zklamala, čekala jsme více humoru, bohužel mě to připadalo jako deníček matky, která trpí slabou laktační psychozou.
Přečíst více -
AH registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Knížka mě pobavila, ale znám i zábavnější. Oddychové čtení, které ukáže, že mateřská opravdu není dovolená.
Přečíst více -
Martina registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knížka je zajímavě psaná, a to od prvního dne narození miminka a pak každý den jeho života. Vždy je popsané co zrovna maminka prožívá nebo čím prochází. Vřele všem doporučuji
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Knihu jsem si poridila na dopeovazeni chvilkami k materstvi :) ovsem precetla jsem par stranek a ted mi lezi na policce.. Nejak mi nesedl styl jakym je kniha psana
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Spalující rivalita: hokejová romance, která si podmanila čtenáře i diváky | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Klára Vajnerová: „Ráda si představuji, že jsem kmotrou knih“ | DOBRÝ ROZHOVOR
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR
-
I tentokrát jsme Obchodníkem roku s knihami. Děkujeme, že jste u toho s námi!
-
Knižní veletrh v Londýně – den třetí: Poklady místních knihkupectví