Krvaví havrani Simon Scarrow

Krvaví havrani - Simon Scarrow

Krvaví havrani

Simon Scarrow

Četl(a) jsem
Chci přečíst
Součástí série: Cato

Kniha ( pevná vazba )

 • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 149 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Římská říše již téměř deset let bojuje o nadvládu na Británií. Nelítostný odpor vedený ke všemu odhodlaným vůdcem místních vzbouřených kmenů Caratacem již připravil legie a jejich muže o mnoho sil. Do provincie se nyní po letech vracejí dva nejodvážnější a nejvěrnějších vojáci – prefekt Cato a centurion Macro – aby legiím pomohli při jejich… Přejít na celý popis

Současná poezie od Rupi Kaur | 1+1 ZDARMA Podlehněte fenoménu současné poezie, pořiďte si sbírku moderních básní Rupi Kaur díky akci 1+1 ZDARMA. Více informací

Popis

Římská říše již téměř deset let bojuje o nadvládu na Británií. Nelítostný odpor vedený ke všemu odhodlaným vůdcem místních vzbouřených kmenů Caratacem již připravil legie a jejich muže o mnoho sil. Do provincie se nyní po letech vracejí dva nejodvážnější a nejvěrnějších vojáci – prefekt Cato a centurion Macro – aby legiím pomohli při jejich tažení. V pevnosti, nad níž mají převzít velení, je však čeká ještě krvežíznivější protivník než místní ustavičně útočící barbarské kmeny. Nejdřív totiž musejí vyrvat pevnost z rukou centuriona Querta – legionáře, který vede v odlehlých západních horách krvavou osobní válku a jemuž projevují jeho muži větší oddanost než samotnému Římu. Quertus je odhodlaný podniknout všechno, co je v jeho silách, aby oba nechtěné vetřelce zastavil. Catona a Macrona, obklopené z obou stran nepřáteli, tak čeká boj na život a na smrt. Na jeho výsledku závisí, zda na nejneklidnější hranici říše konečně zavládne mír.

Sdílet 0

Nakladatel
BB art
datum vydání
17.9.2015
isbn
978-80-7507-087-6
ean
9788075070876
Jazyk
čeština
Počet stran
352
Vazba
pevná vazba
Rozměr
155x212mm

Jak si vede v knihy Dobrovský?

62930. v e-shopu | 58263. minulý týden

920. v Historické romány | 878. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

5.0 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Jaroslav Floder

  Na tuto tematiku mám od tohoto autora všechny knihy. Většinu z nich jsem přečetl jedním dechem, protože jakmile jsem začal nemohl jsem od ní odtrhnou oči. Myslím, že dobrodružství, které hlavní postavy knih Macro a Cato by si zasloužilo i seriálové či filmové zpracování. Moc se mi líbí, že autor zároveň zmiňuje i pravdivé historické události z období Římské říše.

  Kniha, BB art, 2015, 9788075070876

 • 5 z 5 hvězdiček Matej Polák

  Mám doma celou sérii Orla od tohoto autora. Většinu knih jsem to přečetl jedním dechem, jelikož knížky jsou dobře čitelné a dějově poutavé. Vzhledem k množství knih od daného autora na stejnou tématiku je ale nutné prokládat to mezi knihami jinou literaturou, protože se témata začínají po čase opakovat a hrozilo by omrzení z nich.

  Kniha, BB art, 2015, 9788075070876

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora