Kořeny ženské spirituality
Kořeny ženské spirituality - Terezie Dubinová,Zuzana Kadlecová Nedostupné

Kniha ( měkká vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Imaginární svět

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 249 Kč

Imaginární svět

Návrat a transformace starověké moudrosti Role ženy i muže se mění, stejně tak jako naše partnerské vztahy. Jejich novou podobu, své poslání i své kořeny nyní všichni znovu objevujeme.Způsob, jakým je žena vnímána dnes - jako matka, hospodyně, pečovatelka, pracující žena, je výsledkem tisíciletého vývoje. Avšak existovaly doby,… Přejít na celý popis

Moře bestsellerů od 99 Kč | Legendární akce na brožky od HOSTu Legendární čtenářská akce je tady! Vybrané BROŽKY od nakladatelství HOST můžete nyní zakoupit za zvýhodněnou cenu od 99 Kč. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Návrat a transformace starověké moudrosti

Role ženy i muže se mění, stejně tak jako naše partnerské vztahy. Jejich novou podobu, své poslání i své kořeny nyní všichni znovu objevujeme.
Způsob, jakým je žena vnímána dnes - jako matka, hospodyně, pečovatelka, pracující žena, je výsledkem tisíciletého vývoje. Avšak existovaly doby, kdy byla žena vnímána mnohem rozmanitějším způsobem - jako kněžka, bohyně, dárkyně života či posvátná milenka. 
Kam se poděla ženská pospolitost?
Proč spolu ženy soupeří, místo aby se podporovaly?
Jsou boje, války a soupeření skutečně nedílnou součástí naší reality a bylo tomu tak „vždy“?
Odkud pramení historicky podřízená role ženy a jak to všechno začalo?
Tato kniha přináší odpovědi na tyto a mnohé další otázky spojené s postavením ženy ve společnosti, rodině či historii.
Kniha Kořeny ženské spirituality, vyšla poprvé v roce 2013, a stala se pro mnoho žen zásadní knihou na cestě jejich osobního rozvoje. Připravili jsme proto pro vás její nové vydání - s novou obálkou, grafickou podobou i recenzemi zajímavých osobností. 
Doplňující informace:
Kniha historickým, mytologickým a terapeutickým pohledem zachycuje období před nástupem patriarchátu a odkrývá málo známé skutečnosti o době, kdy byla uctívána ženská polarita v podobě Bohyně. Autorka Terezie Dubinová v sobě vzácně snoubí kvality akademické, terapeutické a duchovní Informace čerpá z hlubokého studia akademických pramenů (ze znalosti původních textů Bible a starověkých mýtů), ze zdrojů terapeutických i ze své osobní zkušenosti.

Sdílet 0

Nakladatel
Zlatý květ
Rozměr
129 x 229 x 20
jazyk
čeština
Počet stran
312
Vydání
1
isbn
978-80-906901-1-0
Vazba
měkká vazba
datum vydání
10.05.2018
ean
9788090690110

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

5.0 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • Marie registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Díky knize jsem pochopila mnoho věcí, které se ve společnosti, ve vztazích mezi ženami nebo mezi ženami a muži děly nebo dnes dějí. Pracuje hodně s historickými fakty a prameny, to je cenné. Pomohla mi se zorientovat v sobě i v tom, co se ve vztazích s muži i ženami děje. Děkuji. :-)

  Přečíst více
 • Terezie Skalická registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Dnes jsou velmi populární knihy hovořící o ženské energii, poslání, osobnostním rozvoji, vztahu ženy a muže, roli ženy ve společnosti... a je to dobře, protože se jedná o téma, které je blízké každému z nás. Tato kniha řeší podobná témata, ale ve svém zkoumání jde ke kořenům, zkoumá historii a prameny. Jazyk knihy je věcný a text kritický. Současně s touto naučnou a odbornější stránkou knihy se při četbě setkáte s terapeutickými pojmy a tématy - intuice, vhled, regrese. A obě stránky jsou zastoupen poměrně vyváženě, vytváří smysluplný celek. Takových knih je na trhu málo a je to škoda. Ale když už se nějaká podobná objeví, je třeba toho využít a přečíst.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda
Další knihy autora