Inspekce

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Ještě žádný chlapec u Inspekce nepropadl. J studuje na škole skryté hluboko v lesích, daleko od zbytku světa. Je jedním z pouhých šestadvaceti studentů - a všichni do jednoho považují záhadného zakladatele školy za svého otce. J-ovi spolužáci jsou jedinou rodinou, kterou kdy měl. Díky náročnému studiu se z chlapců mají stát géniové v oblasti… Přejít na celý popis

Letní obří KNÍŽKODEJ | Čtení do 99 Kč Stovky knih za maximálně 99 Kč! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Ještě žádný chlapec u Inspekce nepropadl. J studuje na škole skryté hluboko v lesích, daleko od zbytku světa. Je jedním z pouhých šestadvaceti studentů - a všichni do jednoho považují záhadného zakladatele školy za svého otce. J-ovi spolužáci jsou jedinou rodinou, kterou kdy měl. Díky náročnému studiu se z chlapců mají stát géniové v oblasti umění, vědy a sportu a život ve škole je všechno, co znají - i všechno, co smějí poznat. J má však podezření, že tam venku, daleko za jehličnatými stromy, je něco, co před nimi zakladatel tají, a tak začne pokládat otázky. Jaký je skutečný význam tohoto místa? Proč nemohou studenti odejít? A jaká tajemství před nimi otec skrývá? Na druhé straně lesa, ve škole velmi podobné té jeho, se mezitím dívka jménem K ptá na totéž. J nikdy neviděl žádné děvče, stejně jako K nikdy neviděla chlapce. K a J se pustí do vyšetřování tajemství svých podivných škol a zároveň objeví i něco mnohem záhadnějšího: jeden druhého.

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
Rozměr
140 x 208 x 47
jazyk
čeština
Počet stran
448
Vydání
1
isbn
978-80-7642-076-2
Vazba
pevná vazba
datum vydání
30.03.2020
ean
9788076420762
 • Jiří Klimeš Jiří Klimeš

  Musím začít koncem, protože ten z hlavy asi dlouho nedostanu, překvapil mě tak moc, že ještě nyní mám lehce povislou čelist, to tedy bylo něco. Měl jsem určitou vizi, kam bude příběh směřovat a jak skončí, ale to co na mě nakonec Malerman vybalil, to byl vskutku šokující zvrat. A nyní zpět na začátek. Stejně jako Bird Box, i Inspekce je silným námětem k zamyšlení a to není jediná podobnost. Oba tituly vynikají opravdu silnou psychologií postav a vlastně se dá říct, že celý příběh na nich stojí, narozdíl od akce, které je tu málo a tempo je pozvolné.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.0 z 5 26 hodnocení čtenářů

11× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Veronika Drdová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Moc se mi líbil náměť této knihy o dystopické společnosti. Výchova chlapců a dívek odděleně, aby se vzájemně nerozptylovali a objevili svůj potenciál. Určitě se shodneme, že nikdo by v takové pokroucené realitě, děsivém experimentu, nechtěl žít. Kniha se četla dobře, ale je zaměřená spíše na psychologii postav a ne tolik na zvraty v ději. Druhá část knihy mě bavila více, možná proto, že byla popsána z pohledu dívek. Konec bych si ale představovala trochu jinak, bylo to vše moc rychlé a najednou neskutečné. Celkově se mi kniha líbila, donutí vás zamyslet se nad některými vážnými tématy a nad tím, co byste dělali vy v dané situaci.

  Přečíst více
 • Denisa Uhrová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Hodně mě baví Malermanův styl, ve zdánlivě prostých popisech se skrývá neznámo a tajemno. Inspekce a stejně tak Bird Box jsou příběhy psané trochu jinak. Tak trochu na způsob Hunger games s příměsí Kinga :)

  Přečíst více
 • Tereza registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Kniha mě naprosto ohromila, psychologie postav a celého příběhu byla prostě uhrančivá. Všem doporučuji.

  Přečíst více
 • Hana Buršíková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Knížku jsem přečetla skoro jedním dechem, psychologie postav perfektní, experiment a situace z něho vyplývající byly rozhodně skvělý motiv a gradace napětí také nechyběla. Kde to ale trochu zakulhalo, byl samotný závěr knihy - vše bylo najednou hrozně rychlé, ne uplně pochopitelné a logické a oproti zbytku knihy jakoby neuvěřitelné. Přesto super počtení, určitě dám autorovi další šanci.

  Přečíst více
 • Martin registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Skvělé, originální . Kniha se čte sama. Velice napínavý příběh. Všem doporučuji

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora