Hříšnice

Hříšnice

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Diagnózy času

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 799 Kč

Diagnózy času

Klidné slunečné odpoledne u jezera naruší hrůzný čin. Cora Benerová zničehonic ubodala muže. Proč? Co by mohlo přimět tu tichou, laskavou mladou maminku, aby opakovaně bodla naprosto neznámého člověka do hrdla před zraky své rodiny a přátel? Pro místní policii je to jasný případ. Cora se okamžitě přizná a o svědky není nouze; některé otázky však… Přejít na celý popis

Bev Vincent: Stephen King: kompletní průvodce životem a dílem Historie Kingových snah, triumfů, bestsellerů i méně známých příběhů, pojednávající o spolupráci s jinými autory a o mnoha dalších událostech. Dokonalý doplněk sbírky každého fanouška krále hororu! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Klidné slunečné odpoledne u jezera naruší hrůzný čin. Cora Benerová zničehonic ubodala muže. Proč? Co by mohlo přimět tu tichou, laskavou mladou maminku, aby opakovaně bodla naprosto neznámého člověka do hrdla před zraky své rodiny a přátel? Pro místní policii je to jasný případ. Cora se okamžitě přizná a o svědky není nouze; některé otázky však zůstávají nezodpovězeny. Policejní komisař, pronásledován tímto případem, jej odmítá uzavřít a zahájí vlastní vyšetřování. Cořina minulost a její soukromé peklo začíná pomalu vyplouvat na povrch. Hříšnice je temný, strhující román, ve kterém je potřeba zpochybňovat pravdu na každém kroku. Není divu, že se stal světovým bestsellerem a předlohou pro úspěšný seriál.

Sdílet 0

Nakladatel
Edice Knihy Omega
Rozměr
130x200 mm
isbn
978-80-7585-003-4
Počet stran
464
datum vydání
7.01.2019
ean
9788075850034
Vazba
pevná vazba
jazyk
čeština
 • Hříšnice rozhodně není odpočinkové čtení. Pokud ale vyhledáváte knihy, vyvolávající silné emoce, o kterých musíte přemýšlet ještě několik dní po přečtení, rozhodně Hříšnici doporučuji. Já sama se k ní po nějaké době rozhodně vrátím, protože tato kniha je z těch, kterým další čtení jen prospívá. V knize je totiž mnoho úžasných odkazů, které si čtenář uvědomuje až zpětně.

  Více

  Daniela Schmidtová Daniela Schmidtová

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.8 z 5 41 hodnocení čtenářů

12× 5 hvězdiček 20× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • 4 z 5 hvězdiček registrovaný uživatel

  Knihu jsem se rozhodla číst, kvůli seriálu, který mají dávat. Ukázky mě velmi zaujaly. A chyba to určitě nebyla. Napínavý příběh, který je plný zvratů a do posledních stránek vlastně netušíte co se stalo. Kniha se v průběhu různě mění a přetváří. Když už si myslíme, že víme, tak zjistíme, že jsme zase na začátku a nevíme vůbec nic. Určitě doporučuji.

  Kniha, Neznámé nakladatelství, 2003, 9788000012261

 • 2 z 5 hvězdiček J.l. registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Děj přeskakoval z minulosti do přítomnosti, aniž by byl řádně a přehledně rozdělen odstavci. Zkrátka dost složité na orientaci. Místy dost nudné a později předvídatelné, jak se děj bude odvíjet dál.

  E-kniha, Edice Knihy Omega, 2019,

 • 4 z 5 hvězdiček Marcela Pudichová registrovaný uživatel

  Pokud si chcete přečíst temný a zvrácený psychothriller jdoucí hluboko do jedné lidské duše, která je dohnána až na pokraj šílenství, neměla by vám uniknout Hříšnice, jež všechny body splňuje a nakonec vás dovede k brilantnímu, ale zároveň velmi hořkému konci, který vás posadí do křesla a zbortí všechny vaše naděje.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788075850034

 • 2 z 5 hvězdiček Beáta Rousová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tato kniha je velmi složitě napsaný psychothriller. Hodně jsem se ztrácela v ději ve kterém bylo vlastně to samé dokola jen vždy vyprávěno v různých lživých verzích. Velké mínus pro mě jsou hodně dlouhé kapitoly - pak se mi hůře čte.... Postav tam nebylo mnoho jen přes mnoho přezdívek jsem se v tom ztrácela. . Děj je vyprávěn z minulosti a přítomnosti kdy mi obě časové linky přišly dost zmatené. Ale zase to bylo zapříčiněné jen lhaním a různými verzemi případu a jeho okolnostmi. A také že minulost a přítomnost nebyli nějak označeny tudíž vše splývalo dohromady. . Hlavní postavou v této knize je mladá žena Cora, která při výletě s manželem a synem k jezeru zabije neznámého muže. Její postava mě přiváděla k šílenství...A i když je její příběh ponurý a opět se zde setkáváme s tím jak moc dětství dokáže člověka ovlivnit na celý život...nedokázala jsem na ni změnit názor. Ale jistým způsobem jsem s ní soucítila. . Kniha není špatná, ale na mě moc dlouhé kapitoly a příběh by šel určitě napsat i jednodušeji. Některé věci byli dost za hranou a také je z této knihy jasné že přehnaná víra člověku do života moc nepřidá.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788075850034

 • 5 z 5 hvězdiček Tereza registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Skvěle napsaná knížka. Začátkem je nutné se trochu prokousat a přijmout hodně ukecaný styl psaní. Pak ale knížka dostane spád a je z toho psychologická hra, která vám nedá knížku odložit. Zajímavé téma a za mě super prostředí Německa.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788075850034

 • 2 z 5 hvězdiček Petra Smolíková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Docela úlet, není to můj šálek kávy, občas jsem se trochu ztrácela, téma bylo divné..

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788075850034

 • 1 z 5 hvězdiček Janík registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Po 172 stranách jsem čtení vzdala, kniha pěkný blábol. Ztráta času a peněz za tuto knihu.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788075850034

 • 4 z 5 hvězdiček Jitka registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Zajímavý, strhující a rychle čtivý thriller. Člověk si myslí, že už od začátku ví, jaký bude závěr, ale dojde k několika zvratům. Silné emoce, dobře vystižený vnitřní zmatek hlavní postavy - je vystižen tak dokonale, že jsem se v některých částech ztrácela i já :D

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788075850034

 • 5 z 5 hvězdiček Darina Sejbalová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Opravdu přečteno jedním dechem-za dva dny jsem neměla co dělat. Příběh je hodně napínavý, hodně vyhrocený, když už si myslíte, že už musí přijít zvrat, který vám to všechno začne pomalu objasňovat, přijde naopak další odhalení, které to ještě více zamotá. V celém průběhu knihy jsem jen nevěřícně kroutila hlavou, místy jsem se dokonce trochu ztrácela v dějových linkách, protože se tam mísila pravda a lež současnosti s pravdou a lží minulosti, ale vždy jsem se zace chytla. Líbí se mi jak si autorka hraje se čtenářem co se týče sympatií vůči hlavní hrdince...snad každých pár stránek jsem na ni měla jiný názor a ten konec mě opravdu dostal, je málo knih, které ve mě vyvolají tolik emocí najednou. Doporučuji všem co si rádi lámou hlavu až do překvapivého závěru.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788075850034

 • 4 z 5 hvězdiček Eva Šamánková registrovaný uživatel

  Hříšnice je čtivý temný a ponurý psychologický thriller s intenzivní atmosférou. Každopádně rozporuplná kniha, protože co se jednomu bude zdát jako zbytečnou směsicí zmatku, lží a nesouvislostí, bude pro jiného čtenáře intenzivní, tísnivou a věrohodnou sondou do poznamenané duše mladé ženy. Ač se to zdálo po velkou část děje nemožné, tak to v závěru do sebe všechno výborně zapadlo.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2019, 9788075850034

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 0 Kč Nápověda