4.5 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Kniha je autentickým záznamem vzpomínek profesionálního hasiče, táty a člověka, který ve své profesi našel svou druhou rodinu. Díky tomuto povolání si splnil svůj klukovský sen a jeho život se stal jedním velkým dobrodružstvím plným adrenalinu a emocí. Kniha vznikala primárně jako dárek pro syna, v průběhu psaní si však autor dal za cíl… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Gump - Pes, který naučil lidi žít
-
Přiznání taxikářů
-
Srdce v plamenech
-
Šťastná za všech okolností
-
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
-
Hotýlek
-
Hasičské pohádky
-
Návrat
-
Vekslačka
-
Vladimír Beneš - Mé cesty do hlubin mozku
-
Čarodějky
-
Tma
-
10 ZA 500,- Spratci
-
15 roků lásky
-
Pompiéři, požárníci, hasiči
-
10 ZA 500,- Třísky
-
Čas vos
-
Hasičská technika v Pardubickém kraji
-
Pomezí
-
Pod taktovkou
-
Famózní!
-
Moje řecká máma
-
Léta sametová
-
Katka
Kniha je autentickým záznamem vzpomínek profesionálního hasiče, táty a člověka, který ve své profesi našel svou druhou rodinu. Díky tomuto povolání si splnil svůj klukovský sen a jeho život se stal jedním velkým dobrodružstvím plným adrenalinu a emocí.
Kniha vznikala primárně jako dárek pro syna, v průběhu psaní si však autor dal za cíl seznámit s hasičskou profesí i širší veřejnost. Příběhy na základě skutečných událostí z let 2001–2018 jsou napsány volnou formou. Popisují život na stanici ve chvílích, kdy není ostrý výjezd, ale i okamžiky, kdy se rozezní poplach a život ve vteřině nabírá zcela jiné obrátky.
V neposlední řadě je tato kniha určena i těm, kteří přemýšlí, jestli vstoupí do řad hasičské komunity a při zaznění poplachu obléknou zásahový oblek, boty, přilbu a poběží tam, odkud se už možná nikdy nevrátí.
- Nakladatel
- Mladá fronta
- Rozměr
- 156 x 220 x 17
- datum dotisku
- 13.02.2023
- ean
- 9788020455345
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 447 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 168
- datum vydání
- 31.08.2019
- isbn
- 978-80-204-5534-5
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 10 hodnocení čtenářů
9× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
HanaK. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knížka je velmi poutavě napsaná,čte se sama. Věřím že zaujme i laiky,kteří se tak dozví něco o hasičské práci. Určitě doporučuji.
Přečíst více -
Lucie registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Krásná,zajímavá a velmi čtivá knížka.Díky této knížce začal syn konečně číst.Těšíme se na druhý díl.
Přečíst více -
Veronika Janů registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Co o téhle knížce říct? Popravdě jsem ji zhltla na dvakrát před spaním a pak mi bylo líto, že dál nemám co číst. Vážně skvěle se čte. Při popisu TFA jsem se zatajeným dechem běžela s autorem až do 17. patra výškové budovy a upřímně všechny lidi, kteří se vůbec odhodlají zúčastnit těchto závodů, obdivuju. Celá tato knížka je takový pohled do zákulisí práce hasičů. Spousta lidí si ani neuvědomuje co pro nás tito borci dělají.
Přečíst více -
Klára registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Velmi dobře čtivá kniha ze života profesionálního hasiče. Nejvíc zaujala našeho syna, který se chce stát jednou profesionálním hasičem. Příběhy jsou emotivní, s trochou napětí i humoru. Knihu mohu jen doporučit.
Přečíst více -
Ivan registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Velice zajímavá kniha
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství