Zodiac Academy vyjde česky! Chystáme první tři díly
Jedno virální video a stovky nadšených komentářů. Česká bookstagramová...
Popis:
Stav Velmi dobrý
Vada Zašpiněný, lehce pomačkaný přebal, mírně naražené desky, viditelné lepení vazby, zašpiněná ořízka.
Kniha ( pevná vazba )
239 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Augusta a Julia jsou dvojčata, ale přesto je každá jiná. Augusta miluje slova stejným způsobem, jako jiní lidé zbožňují bonbony nebo zmrzlinu, a sní o cestách na exotická místa, zatímco Julia je doma spokojená a chce se především vdát a založit rodinu. Augusta hodně čte, pokládá spoustu otázek, ve škole opravuje učitele. Dokáže lézt lidem na… Přejít na celý popis
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher5.0 z 5 hvězdiček
Voucher5.0 z 5 hvězdiček
Voucher5.0 z 5 hvězdiček
Voucher
Augusta a Julia jsou dvojčata, ale přesto je každá jiná. Augusta miluje slova stejným způsobem, jako jiní lidé zbožňují bonbony nebo zmrzlinu, a sní o cestách na exotická místa, zatímco Julia je doma spokojená a chce se především vdát a založit rodinu. Augusta hodně čte, pokládá spoustu otázek, ve škole opravuje učitele. Dokáže lézt lidem na nervy a nutno přiznat, že do maloměstské čtvrti nezapadá, a tak se už v útlém věku rozhodne, že až vyroste, odstěhuje se někam daleko. Mezitím na opačné straně světa vyrůstá chlapec jménem Parfait v zemi, kde zuří občanská válka a panuje neuvěřitelná chudoba. I on sní o lepším životě pro sebe a svoji rodinu. Ačkoliv Augusta i Parfait čelí mnoha ranám osudu, nehodlají se vzdát svých snů a oba hledají místo, kde se budou cítit úplní a sami sebou. Místo, kam patří.
4.4 z 5 8 hodnocení čtenářů
5× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Eva Francová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Někdy vybírám knihy, které budu číst, jen pocitem. Bylo to i tentokrát. Tato kniha si vybrala v podstatě mě a já jsem neskutečně ráda, neboť si mě získala takovým způsobem, že ji ze svého srdce jen tak nedostanu. Augusta má sestru dvojče a přeci jsou každá jiná. Augusta miluje knihy a slova, sní o exotických zemí, ví, že se jednou odstěhuje hodně daleko a chce si žít život po svém. Julia se chce především vdát, založit rodinu a žít spokojený život. Kromě dvojčat tu máme chlapce jménem Parfait, který žije v zemi, kde je občanská válka. I on sní. Sní o tom, že zajistí pro svou rodinu lepší život na lepším místě. Ač se zdá, že nás čeká v knize banální příběh, opak je pravdou. Dostala jsem nádherný příběh plný emocí a nedokáži slovy ani vyjádřit, jak moc se mi líbil. Autorka píše tak nenásilně jakoby nic, ale přitom je toho v textu tolik. Já chci víc, chci zůstat s Augustou. Už teď vím, že se ke knize brzy vrátím. Od prvních řádků je kniha neskutečně čtivá, krásně napsaná a Augustu jsem si zamilovala téměř okamžitě. Na jednu stranu nečekejte žádnou velkou akci, ale hlavně myšlenky a pocity. Na druhou stranu, čím dále se v knize dostanete, tím více je to napínavé a vy chcete číst a číst a chcete, aby vše dobře dopadlo. V příběhu je spousta pravdy i životních mouder, donutí Vás zamyslet se nad svým životem. Je to příběh smutný i vtipný, ale hlavně dojemný a nádherný. Autorka používá krásné věty, krásná přirovnání. Text plyne hladce, lehce, jako když vážka proletí…. Chtěla bych Vám říct víc, protože v knize je toho tolik, ale nemůžu, kniha by pro Vás ztratila své kouzlo. Takže jen prosím, přečtěte si ji, je nádherná.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Jedno virální video a stovky nadšených komentářů. Česká bookstagramová...
Ahoj, jsme knížky z DOBRO.HRABOŠE. Možná nemáme dokonale hladkou obálku,...
Avengers se po sedmi letech vracejí na filmová plátna v plné síle. První...
AKTUALIZACE 22. 7. 2026Podvodné jednání bohužel stále pokračuje. Na...
Zlatá krev je očekávaným pokračováním Živého stříbra, které si velmi...
Festival Knižních závisláků letos přivítá zahraniční hvězdu světové...
Pikantní scény, morálně šedí hrdinové, zakázaná přitažlivost i...
Pro několik generací diváků zůstane především paleontologem Alanem...
Život Abby dosud nebyl takový, jaký si představovala. Teprve krátce před...