Deníky cizince

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Vražda pedagožky nápadně připomíná příběh z gotické povídky Vraždy nejsou pro Clare Cassidyovou ničím novým. Jako středoškolská učitelka angličtiny  se specializací na gotického spisovatele R. M. Hollanda - o knihách, ve kterých se o zločinech píše, přednáší na svých hodinách každý rok. Když je ale jedna z jejích kolegyň a zároveň nejlepší… Přejít na celý popis

Lucia Franco: Tajnosti Vítejte ve světě bohatých a nestoudných. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Vražda pedagožky nápadně připomíná příběh z gotické povídky

Vraždy nejsou pro Clare Cassidyovou ničím novým. Jako středoškolská učitelka angličtiny  se specializací na gotického spisovatele R. M. Hollanda - o knihách, ve kterých se o zločinech píše, přednáší na svých hodinách každý rok. Když je ale jedna z jejích kolegyň a zároveň nejlepší přítelkyně nalezena mrtvá a u jejího těla policie objeví krátký citát z nejznámější povídky R. M. Hollanda, Clare s hrůzou zjistí, že se její život začíná prolínat s příběhem jejího nejoblíbenějšího literárního díla. Aby toho nebylo málo, pojme policie podezření, že vrahem je někdo, koho Clare zná. Nejistá tím, komu může věřit, obrátí se na svého nejbližšího důvěrníka, svůj deník, který pro ni představuje jedinou možnost, jak dát průchod svým nejtemnějším podezřením a obavám týkajícím se případu. Pak si jednoho dne všimne něčeho zvláštního. Zápisu na stránce jednoho ze starších deníků, který tam nezanechala: „Ahoj Clare, neznáš mě.“ Clare si je tak ještě jistější: „Cizinec“ procitl k hrůzostrašnému životu. Podaří se závěr povídky přepsat dřív, než bude pozdě?

Sdílet 0

Nakladatel
Vendeta
Rozměr
146 x 210 x 44
jazyk
čeština
Počet stran
416
Vydání
1
isbn
978-80-7642-013-7
Vazba
pevná vazba
datum vydání
27.01.2020
ean
9788076420137
 • Anastasja Vištalová Anastasja Vištalová

  Spisovatelka opět prokázala, že své řemeslo dokonale ovládá a na pulty českých knihkupectví se dostalo něco, co stejnou měrou ochromí jak matadory, kteří mají „již něco načteno“, tak i zelenáče, jež se ze všech sil snaží vyčmuchat zajímavý kousek. A navíc, tohle počasí přímo vybízí k ponurému gotickému prostředí, takže neváhejte a směle do toho!

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.0 z 5 21 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Ančí registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Ze začátku nic moc ale pak to byla jízda!

  Přečíst více
 • Veronika registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Kniha velmi mile překvapila.

  Přečíst více
 • Barborka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Kniha mi přišla originální a velice mě zaujala. Musím nechta, že se mi ještě nestalo, abych neodhadla vraha/vražedkyni. Hodnotím velmi kladně.

  Přečíst více
 • Pavlína registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Moc se mi kniha líbí, mám 2/3 za sebou. Originálně napsáno z pohledu 3 osob a prokládáno povídkou Cizinec. Je úžasné, jak každý vnímá věci a situace jinak. Zatím nevím, kdo je vrah, což jsem ráda. Detektivka z prostředí školy. Občas pravopisné chyby, ale nenarušují příběh.

  Přečíst více
 • Jana Škutková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Kniha mě vážně zaujala, je dynamická. Má zajímavý námět, povídka Cizinec, která je uvedena v závěru knihy celá, je úžasná! Je možná škoda, že kniha má jen hlavní postavy ženy (napsán z pohledu 3 žen) Preferovala bych i může

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora