Armada

Autor Ernest Cline

Armada - Ernest Cline Nedostupné

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Drž mě, když padám

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Drž mě, když padám

Jedinečný, geniální sci-fi thriller plný překvapení od autora kultovního románu Ready Player One. Zack Lightman tráví většinu času sněním. Život přece nemůže být tak nudný. Jednoho dne musí dojít k nějaké fantastické události, která naruší monotónnost Zackovy existence a vrhne ho do neuvěřitelného dobrodružství. Třeba by mohl zachraňovat zemi před… Přejít na celý popis

Romány a světová literatura do vaší čtečky s 30% slevou Naplňte si svou čtečku skvělými romány s 30% slevou a ulehčete svým peněženkám i zavazadlům. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Jedinečný, geniální sci-fi thriller plný překvapení od autora kultovního románu Ready Player One. Zack Lightman tráví většinu času sněním. Život přece nemůže být tak nudný. Jednoho dne musí dojít k nějaké fantastické události, která naruší monotónnost Zackovy existence a vrhne ho do neuvěřitelného dobrodružství. Třeba by mohl zachraňovat zemi před útokem mimozemšťanů, jako to dělá den co den, noc co noc ve své nejoblíbenější videohře Armada. Ale hra je hra a realita je realita. Ta Zackova ho zatím posílá jako každé ráno do školy. Až na to, že toho dne přistane před okny té jejich létající talíř… jako vystřižený z Armady. Invaze vetřelců je skutečná. A Armada vlastně nebyla jen obyčejná hra. Tady a teď má Zack šanci stát se hrdinou. A taky pochopit konspirační teorie svého otce, kterého pokládal za šílence.

Sdílet 0

Nakladatel
Knižní klub
Rozměr
157 x 235 x 25
datum dotisku
27.09.2021
ean
9788024255699
Počet stran
352
Vydání
1
jazyk
čeština
Vazba
pevná vazba
datum vydání
1.11.2016
isbn
978-80-242-5569-9

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.4 z 5 10 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • 4 z 5 hvězdiček Klara registrovaný uživatel

  Bylo to příjemné čtení do kterého jsem šla až se zbytečně velkým očekáváním. Některé pasáže se mi líbily tak moc, že jsem se nemohla odtrhnout. Avšak v některých částech jsem se nemohla začíst.

  Kniha, Knižní klub, 2016, 9788024255699

 • 5 z 5 hvězdiček Jaruška registrovaný uživatel

  Pan Cline umí a strašně mě baví! Knížka mi doma chvíli ležela, než jsem se k ní dostala, ale kdybych jí alespoň otevřela dřív, tak bych se do ní pustila asi hned. Nádherné jsou nákresy na deskách a na vnitřní straně přebalu knihy. Příběh za 4 hvězdy, ale tu navíc má za tohle a za to, jakou musí dát práci sát dohromady všechny ty data a údaje co se v knize objevili.

  Kniha, Knižní klub, 2016, 9788024255699

 • 5 z 5 hvězdiček Štěpánka Hyblerová registrovaný uživatel

  No jakože pecka největší! Na to že hry vůbec nehraju a nejsem technikou políbená, mě to děsně bavilo. Pařmenka nejsem, ale fanoušek "scifáren" ve stylu Star Wars, Star Trek ap. jsem od svého dětství, takže touhle cestou se mi kniha dostala pod kůži. Plusový body si připsala za cool vypalovačky, který jsem si během čtení pouštěla, to byl nářez. Teď s chutí se pouštím do Ready Player One :-)

  Kniha, Knižní klub, 2016, 9788024255699

 • 2 z 5 hvězdiček Svobík Sobík registrovaný uživatel

  Podle mě šlo o Enderovu hru v novém kabátě a s jiným zakončením. Pan Cline je neskutečný geek, jak už ukázal v Ready player one. Bohužel je to ale taky důvod proč si myslím, že to mě a spoustu dalších lidí tolik nechytne. Neměli jsme tady herny jako jsou ukázané ve Stranger Things nebo v Raubíři Ralfovi a tak si myslím, že nás a celkově Evropu tenhle příběh tolik neuchvátí tím, jak detailně a nadšeně pan Cline vše popisuje.

  Kniha, Knižní klub, 2016, 9788024255699

 • 2 z 5 hvězdiček Jakub Pešek registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Na knihu jsem se po RPO těšil. Proto taky pro mě byla velkým zklamáním. Přišlo mi, že všechny dobré prvky autorova stylu prostě vypadly a zůstaly jen ty špatné. Styl psaní je jak od středoškoláka co píše slohovku, především tedy dialogy. Ty vidím jako největší slabinu této knihy. Jsou kostrbaté, klišoídní a jednoduché. Postavy (až na hlavní) nemají žádnou osobnost. Geniální hackerku Lex jsem opravdu nežral, dva nejlepší kamarády, kteří se objevili jen na začátku a na konci a v podstatě nic neudělali, byli úplně zbyteční. Matka byla buďto šíleně hysterická, nebo naopak ho ráda pustila bojovat proti zbytku světa. Otec... no to byla hrůza. Více klišé postavu si neumím představit. Zbytek osádky měsíce také neměla žádnou osobnost. Žádná back-story, prostě nic. Jasně, dozvěděli jsme se kdo má jakou rodinu, ale to je tak všechno. Kniha byla sebeuvědomělá o tom, že je vše klišé a několikrát to autor rád zmínil, jenže to ji přece vůbec neobhajuje. Konec byl slušný. Ale až opravdu poslední fáze knihy. RPO miluji, touhle knihou jsem se musel těžce prokousávat. Prostě zklamání.

  Kniha, Knižní klub, 2016, 9788024255699

 • 3 z 5 hvězdiček Kateřina Strýčková registrovaný uživatel

  Co tak čtu, hodně lidí by autorovi utrhali ruce za tohle dílo, ale nemyslím si, že je to třeba. Ready Player One a Armadu bych ovšem nesrovnávala. Toto dílo bych hodnotila velmi pozitivně. Je pravda, že některé reference byly do děje vsunuty příliš kostrbatě nebo příliš mnoho referencí soustředěných na jedno místo, ale i tak to bylo zajímavé čtení, které mě pohltilo hned ze začátku a pustilo až na konci. Pokud jste ale pravými fanoušky sci-fi, doporučuji prvně přečíst Enderovu hru.

  Kniha, Knižní klub, 2016, 9788024255699

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora