1000 věcí, co mě serou 1
1000 věcí, co mě serou 1 - Achjo Bitch,Atilla Bič Boží Nedostupné

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Horké mléko

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Horké mléko

Život je krásnej, to jo. Ale i tak se najde spousta každodenních vobloží a vopruzů, který dokážou otrávit celej den, a když ne celej, tak alespoň jeho část. Takže Achjo Bitch a Atilla, Bič Boží založili 1000 věcí, co mě serou; protože znáte to, radost i starost jsou only real when shared, a navíc tak trošku doufají, že když o těch vomrdávkách… Přejít na celý popis

Šokující výprodej COŽE, BOŽE?! Tolik knížek, které z akcí neznáte, ceny začínající na 9 Kč! V našem knihkupectví v OC Forum Ústí nad Labem probíhá ŠOKUJÍCÍ VÝPRODEJ. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Život je krásnej, to jo. Ale i tak se najde spousta každodenních vobloží a vopruzů, který dokážou otrávit celej den, a když ne celej, tak alespoň jeho část. Takže Achjo Bitch a Atilla, Bič Boží založili 1000 věcí, co mě serou; protože znáte to, radost i starost jsou only real when shared, a navíc tak trošku doufají, že když o těch vomrdávkách budou psát, že se jim nějak uleví nebo co… Ve světě plném Likes přináší každý všední den čtenářům svého blogu jeden Unlike. A čtenářům téhle knížky první dvoustovku hejtů, které na svém populárním blogu publikovali.

Sdílet 0

Nakladatel
Plot
Rozměr
151 x 211 x 20
datum dotisku
1.01.2016
ean
9788074280771
Počet stran
242
Vydání
1
jazyk
čeština
Vazba
pevná vazba
datum vydání
9.11.2011
isbn
978-80-7428-077-1

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.0 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • Monika registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Tuto knihu jsem koupila kamarádce, se kterou blog občas pročítáme a ohromně jsme se pobavily! Některé "hejty" jsou skvělé, některé slabší, ale vychází z toho prostě jedna velká zábava! Člověk se v tom prostě najde. Doporučuji k pobavení.

  Přečíst více
 • Lucie registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

  Při objevení této knihy mě uchvátil nápad, psát o 1000 věcech, co mě serou. Po přečtení těch konkrétních 200 'věcí' jsem došla k názoru, že v mnoha ohledech se neztotožňuji s pisateli krátkých textů. Kniha nepřináší žádné nové myšlenky či poznatky. Musím uznat, že občas jsou příběhy o 'věcích' vtipně napsány, ale ve větší míře mi přijdou zbytečné. Neumím si představit, že by si někdo obstaral všech 1000 věcí v podobě pěti knih. Knihy by stačilo vydávat v paperbacku, který slouží spíše k jednorázovému čtení. Bohužel za mě knihu nemohu doporučit ke koupi.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda