ZTRACENÁ BRÁNA Arnošt Vašíček E-kniha

ZTRACENÁ BRÁNA E-kniha

Arnošt Vašíček

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

120 Kč s DPH

KNÍŽKODEJ 7 PRO DĚTI Je tu další KNÍŽKODEJ, tentokrát celý věnovaný dětem! Knížkodej znamená akci 1+3 zdarma na vybrané knížky Více informací

Popis

V spletitém podzemí Starého Města řádí záhadné monstrum. Jeho oběti mají na těle zvláštní škrábance. Ke všem napadením došlo poblíž rotundy svatéího Kříže. Podle pověstí podobné stvoření útočilo na stejném místě již počáítkem 15.století. Pokouší se pachatel napodobovat sériového vraha z minulkosti, nebo se tajemné zlo vrací? A proč vzápětí umírají další lidé? Souvisí jejich násilná smrt s Voynichovým rukopisem, který se pokoušeli rozluštit?  Je na stránkách této nejzáhadnější knihy světa ukryto nějaké strašné tajemství? Nachází se právě zde mapa mystického bratrstva Sat Bhai, zachycující nejtajnější místo neviditelné Prahy?

Napínavý detektivní příběh, plný zapovězených tajemství, konspiračních teorií a překvapivých zvratů volně navazuje na úspěšnou Ďáblovu lest.Expert na tajné sektyx, znalec hermetických symbolů a černé magie doktor Runa spolu s komisařem Sumarou a inspektorkou Šímovou řeší nový tajemný případ, v němž se sami ocitnou v zóně ohrožení.   

Sdílet 0

Nakladatel
Mystery Film
datum vydání
2012
Jazyk
čeština
Počet stran
185

Bestseller v knihy Dobrovský

127307. v e-shopu | 130862. minulý týden

843. v E-knihy - Detektivky, Thrillery a Horory | 852. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

3.7 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 1 z 5 hvězdiček Atlantis

  Hloupě, hloupě, hloupě napsaná kniha. Spíše než konzistentní text připomíná často scénář k seriálu. Konec vysvětluje jednu záhadu z dvaceti, prostě nepovedené.

  Kniha, Mystery Film, 2012, 9788074040863

 • 5 z 5 hvězdiček Martina Davidová

  Volné pokračování knihy Ďáblova lest. Kniha zaměřená opět detektivně se záhadou kolem Voynichova rukopisu. Čtení spíše pro ty, kteří o tomto rukopisu již vědí. Nejedná se totiž o dílo, kde se záhady vyřeší. Jednak jde spíše o detektivku s příjemně napínavým dějem a jednak, zde čtenář opravdu nemůže čekat rozluštění záhad, které nejsou rozluštěny ani v reálném životě. Autor opravdu nemůže být vševěd. Za mě doporučuji.

  Kniha, Mystery Film, 2018, 9788087730478

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora