Žijte ve své zahradě Ferdinand Leffler E-kniha

Žijte ve své zahradě - Ferdinand Leffler

Žijte ve své zahradě E-kniha

Ferdinand Leffler

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

299 Kč s DPH

Romantika, která přetrvá staletí Jste-li romantické duše, potěší vás naše akce na lovestory, zamilované románky i červenou knihovnu, protože právě výběr těchto knih je nyní za cenu 99 Kč Více informací

Popis

Hledáte inspiraci pro svou novou zahradu, nebo chcete něco udělat s tou stávající? Anebo se chcete prostě jen zasnít a nechat se unášet krásou zahradních scenerií?

Tato velkoryse vypravená publikace přináší svěží a veskrze současný pohled na zahradu jako na přátelské místo, kde se vám bude dobře žít a kde budete trávit příjemné chvíle se svými blízkými.

Na pečlivě vybraných snímcích špičkových fotografů se podařilo zachytit nejen ten nejkvalitnější design, ale i podmanivou atmosféru, jemnou krásu a genia loci mnoha kouzelných zahradních zákoutí.

Kniha vás provede od prvotních úvah a plánování přes ukázky realizovaných zahrad až k praktickým radám a tipům.

Průvodcem na cestě k vysněné zahradě, která vašemu životu dodá nový rozměr, je Ferdinand Leffler, úspěšný a známý zahradní architekt, autor mnoha oceněných projektů a realizací v České republice i v zahraničí, tvář televizního pořadu Ferdinandovy zahrady a majitel ateliéru Flera.

----

„Ferdinand Leffler slaví úspěchy v soukromém i veřejném sektoru. Stačí si s ním chvíli povídat a pochopíte proč. Směsice jeho uvolněnosti, racionálního přístupu a zároveň nadhledu je doslova nakažlivá.“
- Ondřej Krejčí, Dům a zahrada 

Ferdinand Leffler (1978) vystudoval obor krajinné plánování v kombinaci se zahradním inženýrstvím na České zemědělské univerzitě. Absolvoval stáže ve Spojených státech a Anglii. Je zakladatelem ateliéru Flera, který patří k největším v Evropě a který se věnuje veřejným i soukromým projektům v Evropě i ve světě — v Kanadě, ve Střední Americe nebo africkém Zanzibaru. Několikrát získal titul Zahrada roku.

Je moderátorem ceněného televizního pořadu Ferdinandovy zahrady, který vysílá Česká televize. Pořádá každoroční výstavu umění ve veřejném prostoru Umění ve městě, je spolumajitelem a jedním z kurátorů galerie exteriérového umění Flera Gallery. V rámci Flera Academy se snaží o osvětu v oblasti zahradní architektury a diskusi mezi odbornou a laickou veřejností.

Zpívá v rockové kapele Boys donʼt cry a vydal knížku pro děti Kukadýlko.

Má čtyři děti a se svou velkou rodinou žije v domku nedaleko Prahy. Ve vztazích i v zahradách oceňuje pravdivost a upřímnost bez přetvářek.

„Mám rád pohodu a lidi a to je pro mě vlastně základ mé architektury. Rád se směju a jím, jsem Střelec a nedovedu si život představit bez psiska po svém boku.“

Sdílet 0

Nakladatel
HOST
datum vydání
2018
Jazyk
čeština
Počet stran
296

Bestseller v knihy Dobrovský

4991. v e-shopu | 8159. minulý týden | 4605. nejlepší dosažené 04.06.2020

6. v E-knihy - Naučná literatura | 10. minulý týden | 4. nejlepší dosažené 04.06.2020

Hodnocení čtenářů

4.7 z 5 9 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček vranicek1

  O zahradní architekturu se zajímám. Znám spoustu realizací, knížek i ze zahraničí. Ale Ferdinand je geniální :-)...jeho zahrady jsou velmi intimní a nejsou na efekt, jako od mnoha jiných architektů. Nevím proč, ale nekompromisně je pro mě nejlepší ...Abych pravdu řekla, knížku jsem si koupit nechtěla, mám jich spoustu. Dostala jsem ji na vánoce a je to pro mě dárek nejlepší! Už dva dny jen sedím a prohlížím a čtu si...Jeho navrhování zahrad je velmi osobní. A má i duchovní stránku. Prostě mimořádný autor.

  Kniha, HOST, 2017, 9788075773951

 • 5 z 5 hvězdiček Jana

  Knížka mě nadchla kvalitními fotografiemi! Je sepsána velmi poutavě, osobitě a strukturovaně. Já si konečně ujasnila, jak bude naše zahrada za pár let snad vypadat :). Vřele doporučuji všem příznivcům Ferdinanda Lefflera!

  Kniha, HOST, 2017, 9788075773951

 • 4 z 5 hvězdiček Eliška

  Pokud jste viděli spoustu jeho videí na youtube a ČT, tak se toho moc nového nedovíte. Pokud ne, tak je to dobrá inspirace.

  Kniha, HOST, 2017, 9788075773951

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora