Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
E-kniha
Kniha je ve formátu PDF
279 Kč s DPH
Jsme transparentní
Po jednom z mnoha heců v hospůdce vznikla mezi kamarády s ne úplně sportovními těly nepsaná tradice – jednou za rok se vydat na delší cestu na kolech bez jakékoliv dopomoci motorků či podpůrného týmu. Jejich motorem byla touha poznávat nové lidi, kulturu a hlavně zažít nová dobrodružství. Následujících 11 let tak vyjížděli na kolech do různých… Přejít na celý popis
Po jednom z mnoha heců v hospůdce vznikla mezi kamarády s ne úplně sportovními těly nepsaná tradice – jednou za rok se vydat na delší cestu na kolech bez jakékoliv dopomoci motorků či podpůrného týmu. Jejich motorem byla touha poznávat nové lidi, kulturu a hlavně zažít nová dobrodružství. Následujících 11 let tak vyjížděli na kolech do různých destinací Evropy, ve kterých poznali obyčejné i neobyčejné lidi a zažili spoustu humorných historek. Nejen o ně se chce autor nyní podělit se čtenáři.
3.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Jiří Macek registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Zajímavý cestopis, ale prakticky na každé stránce se píše o tom, kolik při cestách na kolech vypili piv. Takže kniha o stálém porušování předpisů?
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....