4.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi PDF ePUB
279 Kč s DPH
Jsme transparentní
Madison Harperová se vrací do Lost Creek a s pomocí Natea Monroea hledá odpověď na řadu otázek: Kdo ji dostal do vězení za zločin, který nespáchala? Co se stalo s jejím synem? A kdo zabil její bývalou přítelkyni? K tomu se přidá smrt místní dívky, z jejíž sebevraždy se vyklube dílo zvráceného vraha. Vyšetřování postupuje a Madison si myslí, že… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Poslední na řadě
-
Temná hra
-
AKCE Kukačka
-
AKCE Dívky ve sněhu
-
Ani slovo
-
Muž bez tváře
-
Symetrie odplaty
-
AKCE Krutá rozkoš
-
AKCE Osudné svědectví
-
Mrtvý muž žije
-
Vlaštovky z Černobylu
-
Zrádná paměť
-
Rudí jezdci
-
AKCE Nečekané přiznání
-
Tři malá prasátka
-
Poslední důkaz
-
Loutkové divadlo
-
Šest rakví
-
Na hraně
-
AKCE Tíživé ticho
-
Hanebná zrada
-
Sběratel trofejí
-
Vražedná čísla
-
Pán hory
Madison Harperová se vrací do Lost Creek a s pomocí Natea Monroea hledá odpověď na řadu otázek: Kdo ji dostal do vězení za zločin, který nespáchala? Co se stalo s jejím synem? A kdo zabil její bývalou přítelkyni? K tomu se přidá smrt místní dívky, z jejíž sebevraždy se vyklube dílo zvráceného vraha. Vyšetřování postupuje a Madison si myslí, že je připravená na všechno. O tuto jistotu ale přijde, když na policejní stanici v poutech přivlečou jejího vlastního syna…
- série
- Madison Harperová 2. díl z 7
- Další ze série
-
Madison Harperová
1. Pád do tmy
2. Volání o pomoc
3. Příchuť zla
4. Vražedná naděje
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Detektivky, Thrillery a Horory »
Světové detektivky
- Témata
- vyšetřování
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 48 hodnocení čtenářů
40× 5 hvězdiček 6× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Věra Reňáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Opět excelentní vyšetřování, líbilo se mi to více než první díl, bylo to více akčnější. Hlavně když se vrátila do rodného městečka a co tam na Madison čekalo, se mi ani ve snu nezdálo. Tentokrát to vedla víc než Natea, ale to je v pořádku, jelikož ona znala to prostředí daleko lépe. Je dobře, že on ji podržel i v těch nejtěžších chvílích. Konec fakt překvapující a už se těším na další díl.
Přečíst více -
Eva Urbanová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Druhý díl Madison Harperové je stejně dobrý ne-li lepší než první. Kdo četl určitě mi dá za pravdu. V této sérii nejde o potoky krve, přesto je to napínavé, zamotané, překvapivé rozuzlení na konci. Hlavní hrdinové Madison a Nate se skvěle doplňují. Velmi jsem si oblíbila i jejich nového parťáka psa Brodyho, ke kterému přišli při vyšetřování v prvním díle. Je to bývalý policejní pes. Tentokrát se vracejí do Lost creeku, kde žila Madison se svým synem, než ji neprávem obvinili z vraždy kolegy policisty. Pátrá po vrahovi své dávné přítelkyně Stephany a po svém synovi. Po jejich příjezdu se v zábavném parku objeví další oběť dívky. Začínají se dít další divné věci a je jasné, že někomu není vhod, že se Madi vrátila do města. Vrah ví, že by mohla vypátrat, kdo opravdu zabil jejího kolegu. Opět nádherně napsané, propletené vztahy a věci, události, spolu s postavami prožíváte jejich příběh. Celou knihu držíte pěsti, jestli najde svého syna, sociální pracovnice jí totiž úplně zatajila, kdo ho vychovával, když byla ve vězení. Kniha je plná emocí, hádanek a čte se sama. V říjnu vychází 3 díl a já už se nemohu dočkat.
Přečíst více -
Martin registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Autorka dobře vypráví, ale na můj vkus přehnaně dramatizuje a vyhrocuje. A také stále dokola připomíná tytéž řeči o hlavních postavách. Díky obojímu jsem se knihou docela prokousával. Nesednul mi ani závěr pojatý stylem „všechna rozuzlení na sebe hlavní záporáci sami vyslepičí (aniž by museli) v závěrečné scéně“. To mi vždy přijde jako zoufalý tah autora, který nedokázal příběh dotáhnout přirozenou cestou.
Přečíst více -
S.nosem.v.knize registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Tento díl je ještě lepší než předchozí, zřejmě proto, že už není třeba popisovat minulost Natea a Madison a autorka šla rovnou na věc. Čtenář se může těšit na chvíle napětí (já měla občas nervy nadranc), nečekaně dějové zvraty, akci a stránky budou lítat před očima. Na krátké kapitoly jsem si zvykla, už tolik nerušily. Přečteno za víkend a doporučuji.
Přečíst více -
ann_reads_books registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tahle série je skvělá! V prvním díle jsem si stihla oblíbit hlavní hrdiny a trochu navnímat jejich osudy a ve druhém jsme hezky jeli dál. A že to byla jízda! Madison se vrací do svého města, kde utržila tolik křivd, aby pochovala svou blízkou přítelkyni, která byla zavražděna a Madison se obává, že to souvisí s ní. A také se vrací aby pokračovala v pátrání po svém synovi, jehož umístění jí nikdo nechce prozradit. Madison ani Nate nemohou nikomu věřit, všichni jsou zkorumpovaní, takže si musí poradit sami, protože v tomhle městě někomu věřit se rovná sebevraždě. Naše dvojice pátrá po vrazích, kteří mají na svědomí Madisoninu přítelkyni, policistu, za jehož vraždu Madison seděla a mladou dívku, která do žádné prozatimní teorie nezapadá. Až mi z toho běhal mráz po zádech a nebylo mi vůbec dobře z toho, když jsem si představila, že bych se ocitla v situaci, kdy nevím, komu můžu věřit a kdy se nonstop ohlížím přes rameno, odkud na mě kdo vyskočí a co kdo proti mně kuje za pikle. O akci v tomhle díle rozhodně nebyla nouze a já především ke konci četla takovým tempem, že jsem se z toho skoro zadýchala, ale zároveň jsem napětím dýchat nemohla Fakt skvělé!! Tenhle díl byl ještě lepší, než ten první. Co nám přinese pokračování téhle série? Nemůžu se dočkat!
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Proč nový rok nemusí být nutně nový začátek?
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!