0.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech PDF mobi ePUB
319 Kč s DPH
Běžně 359 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Marfil už není stejná jako dřív. Ukázalo se, že vše, o čem se domnívala, že je pravda, byly pouze další lži. Do pavučiny intrik a lží ji namotal i Sebastian. Její nepřátelé se ji pokusí zlomit, přivlastnit si ji, vydírat ji, Marfil dokonce na vlastní oči spatří nejkrutější a nejodpornější činy podsvětí… Teď, když se ocitá v nebezpečí, však… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Připravujeme Kdo chytá v lese
-
Bestseller Randění s mrzoutem
-
Bestseller Kde je Molly?
-
Bestseller Novinka Tvůj nůž v mém srdci
-
Bestseller Little Liar: Lžu ti, holčičko
-
Bestseller Encantra
-
Bestseller Lights Out: Posedlá
-
Bestseller Nový začátek
-
Bestseller Moje drahá Jane
-
Bestseller Novinka Ordinace
-
Bestseller Little Liar: Lžu ti, holčičko
-
Bestseller Má temná touha
-
Bestseller Novinka To ti slibuju
-
Bestseller Novinka Nežádoucí sňatek
-
Bestseller Připravujeme Dlouhá hra
-
Bestseller Hříšný jako Brody
-
Bestseller Novinka Lordi bolesti
-
Bestseller Duše čarodějky
-
Bestseller Připravujeme Pod jednou střechou
-
Bestseller Zkrocení pana Walkera
-
Bestseller Připravujeme Král Nezemě
-
Bestseller Royal Elite: Epilog
-
Bestseller Proti předpisům
-
Bestseller Má temná touha
Marfil už není stejná jako dřív. Ukázalo se, že vše, o čem se domnívala, že je pravda, byly pouze další lži. Do pavučiny intrik a lží ji namotal i Sebastian.
Její nepřátelé se ji pokusí zlomit, přivlastnit si ji, vydírat ji, Marfil dokonce na vlastní oči spatří nejkrutější a nejodpornější činy podsvětí… Teď, když se ocitá v nebezpečí, však nejvíc potřebuje někoho, kdo jí pošeptá do ucha, že všechno bude v pořádku. I kdyby to byla jen další lež.
Sebastian prostupuje její myslí, ale raněná jeho zradou se Marfil přinutí k němu nic necítit. Když se však tajemství začnou rozplétat, ani její železná vůle ji nepřiměje nenávidět ho tak, jak by chtěla.
Je vůbec možné, aby mu Marfil odpustila? Dokáže se odpoutat od minulosti a naslouchat svému srdci? Zvládne zahojit svou duši?
- série
- Protivníci 2. díl z 2
- Další ze série
-
1.
Pod ochranou
2. V zajetí
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Knihy pro ženy »
Romány pro ženy
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 21 hodnocení čtenářů
12× 5 hvězdiček 6× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Kristýna Odstrčilová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
První díl autorka zakončila pěkně zrádně, takže jsem se na pokračování nesmírně těšila. Byla jsem ráda, že navázala přesně tam, kde skončila. Ale potom moje nadšení dost upadalo. Do čtení jsem se musela hodně nutit. Marfil už není takovou naivní provokatérskou holčičkou, jako byla v prvním díle, ba naopak tady vidíme její velký progres od pobouřené dívky k bojovnici. To se mi moc líbilo. Ale ¾ knihy pro mne bylo trápení, které bylo zbytečně natahované. V poslední ¼ se toho odehrálo tolik, konečně pořádná akce a napětí, které prostě u mafiánů očekávám. Autorka z počátku psala pouze z pohledu Marfil a až téměř před polovinou se objevily kapitoly z pohledu Sebastiana. Já bych jich ocenila více, protože on je ten, kdo mi v knize naprosto sedl . V době, kdy byla Marfil u Marcuse, prošla si strašnými věcmi, které se nehezky čtou, měla v sobě hodně odhodlání, aby se od něj dostala, ale on byl vždy snad krok napřed. Z počátku se k ní choval hezky, ale postupně mu docházela trpělivost a ukazovala se jeho pravá tvář. V nestřežené chvíli se objevil Sebastian a Marfil byla zmatená, zda mu může věřit. Což se jí vůbec nedivím. Sebastian ji už jednou podvedl, nebo snad ne? Je těžké někomu věřit po té, co se dozvěděla, že samotný její otec je úplně někdo jiný, než za koho ho měla. Přesto Sebastianovi uvěří a dostane se z pout Kozlova. Jenže, jak všichni tuší, Kozlov si to nenechá líbit a udělá všechno pro to, aby Marfil našel. I přes toto vědomí se Marfil pustí se Sebastianem a dalšími členy na náročnou misi proti Marcusovi. Bude tato mise úspěšná? Podaří se jim Marcuse dostat, aby konečně poznal zákon a jeho spravedlnost?
Přečíst více -
Lucie Hesová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha mě bavila, ale první díl byl za mě o něco lepší. Některé dramatické situace na mě působily až moc přehnaně. Občas se problémy řešily na můj vkus až moc komplikovaně, aby byl děj ještě dramatičtější. Ale jak se říká, méně je někdy více. Přesto je kniha velmi čtivá a čte se rychle. Kapitoly často končí napínavě, což mě nutilo číst dál. Pořád se něco děje, objevují se nová tajemství a zvraty. Některé scény byly opravdu silné, vyvolaly ve mě vztek, smutek i napětí. Knihu bych doporučila hlavně čtenářům, kteří mají rádi temnější romantiku plnou dramatu, napětí a nečekaných zvratů. Kniha má prý už i seriálové zpracování, které si určitě nenechám ujít. ☺️
Přečíst více -
Dvě ségry čtou registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Po dočtení prvního dílu se jedna z nás nemohla dočkat pokračování. A když se naskytla možnost získat knihu k recenzi v rámci spolupráce s @knihydobrovsky, nadšení bylo opravdu obrovské. Druhý díl začíná přesně tam, kde ten první skončil, což mám osobně moc ráda. Hlavní hrdinkou je opět Marfil, která se dostává do jednoho z největších mafiánských doupat a její život se obrací vzhůru nohama. Největší zlom ale nastává ve chvíli, kdy se rozhodne postavit Marcusovi... „pánovi“ sídla, kde se právě nachází. Tohle všechno ji postupně mění a před očima čtenáře dospívá v silnou a odhodlanou ženu. Ve srovnání s prvním dílem je tento rozhodně surovější, brutálnější a akčnější. Objevují se zde i velmi těžká témata, jako je znásilnění, zabíjení, obchod s lidmi a další temné praktiky. ➕Na knize bych ráda vyzdvihla: ▪️Obálku: ta se opravdu povedla ▪️Akčnost: hlavně druhá polovina knihy má skvělé tempo a neustále se něco děje ▪️Druhou část knihy: ta mě bavila jednoznačně nejvíc ➖ Úplně mi nesedlo: ▪️Varování: kniha obsahuje hodně náročná témata, která nemusí sednout každému ▪️Nelogičnost: první část na mě působila zmatečně a místy až překombinovaně ▪️Sebastian: jeho postava mi tu hodně chyběla, v prvním díle dodával příběhu šmrnc ▪️Závěr: působil na mě trochu rozporuplně Knihu bych doporučila všem, kdo mají rádi příběhy z mafiánského prostředí. Není to úplně kniha, ze které si sednete na zadek, ale i tak věřím, že si své čtenáře najde.
Přečíst více -
knihomolka.sabca registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Druhý díl série Enfrentados Za zaslání knihy moc děkuji @dobrovsky v rámci #spoluprace První díl byl skvělý a já jsem se těšila na vyuzlení příběhu. Upozorňuji, že sice kniha nemá žádné varování, ale dochází tady je znásilnění, využívání, bytí žen a taky je tady obchod s bílým masem. Tak zvažte jestli to tohle pro Vás. Je to romance, kde se objevuje mafie v hlavní roli, ale nemůžu říct, že je to mafiánská romance. Mafiáni tady nejsou žádné romantické duše. Jsou to prostě haj*li. Nečekejte žádného sexy mafiána. Marfil si v tomto díle projde peklem, ale nenechá se zlomit. Za to má můj obdiv. Sebastian na to, kdo je, udělal celkem velkou botu, že ji poslala, tam kde ji poslala. Celkově je příběh super, ale tento druhý díl, mě trošku zklamal, vyuzlení přišlo strašně rychle a moc mě teda neuspokojilo. A konec byl takový no, jako, že by mohl být i další díl. Ale je to duologie, takže předpokládám, že se budu muset s takovým koncem smířít. Dobrá zpráva pro všechny milovníky adaptací je, že Prime Video chystá seriál/film (teď přesně nevím) a mělo by to být už letos.
Přečíst více -
Tajtrdlik registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Tak tohle jsem měla přečtené téměř na jedno posezení. Od začátku do konce mě to drželo v napětí, co se teď stane a jak to vůbec nakonec dopadne.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE