Time management jako duchovní úkol Anselm Grün, Friedrich Assländer E-kniha

Time management jako duchovní úkol E-kniha

Anselm Grün, Friedrich Assländer

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

159 Kč s DPH

Skutečně kvalitní time management se nezaměřuje pouze na efektivnost našeho počínání, ale i na stupnici hodnot, tedy zabývá se rozlišováním toho, co je v našem životě podstatné a co vedlejší. Jinými slovy, jde mu o moudré uspořádání života ve světle víry. Stupňující se tempo a složitost života vede ke stále větší přetíženosti a vnitřní… Přejít na celý popis

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

Skutečně kvalitní time management se nezaměřuje pouze na efektivnost našeho počínání, ale i na stupnici hodnot, tedy zabývá se rozlišováním toho, co je v našem životě podstatné a co vedlejší. Jinými slovy, jde mu o moudré uspořádání života ve světle víry. Stupňující se tempo a složitost života vede ke stále větší přetíženosti a vnitřní rozbitosti člověka, které se následně promítají do všech oblastí života. Proto je hledání východisek ze situace chaosu velmi aktuální. „Dej našim dnům svůj řád a mír,“ prosíme naléhavě při každé mši svaté, protože pokoj a řád spolu velice souvisejí. Naše spokojenost se životem závisí do velké míry i na tom, jak zacházíme s darovaným časem.

Kniha je cenná i po pedagogické stránce: obsahuje nejen kontrolní otázky pro analýzu vlastní situace, ale množství praktických podnětů k řešení neblahých jevů, které u sebe člověk odhalí.

Sdílet 0

Nakladatel
Karmelitánské nakladatelství
datum vydání
2016
ean
9788071959434
Jazyk
čeština
Počet stran
246

Bestseller v knihy Dobrovský

136387. v e-shopu | 130054. minulý týden

943. v E-knihy - Odborná literatura | 903. minulý týden

Hodnocení čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora