Terra nullius Julie Nováková E-kniha

Terra nullius E-kniha

Julie Nováková

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

179 Kč s DPH

Sleva na e-booky | 99 TOP e-knih za 99 Kč Naplňte si svou čtečku novými e-knihami za 99 Kč! Více informací

Popis

Co znamená být lidmi? A jak dlouho jimi ještě zůstaneme?

Příběhy vyprávějí o lidech, ať už je hrdinou člověk nebo mimozemšťan, robot či zvíře. Sci-fi je ovšem výjimečná tím, že tvoří a rozvíjí definici, co vůbec znamená být člověk, dostává postavy na samou hranici lidství a mnohdy ji i překračuje.
Setkáte se tu s příběhy, jejichž autoři se nebáli dojít až do neprozkoumané země nikoho za lidstvím. Každý je jiný a originální, ale přinejmenším jedno mají společné – dechberoucí fantazii. Vydáme se s nimi do světa tajných služeb, nebezpečné archeologie a biotechnologií, na samou hranici Sluneční soustavy ke členům chystané první mezihvězdné výpravy, mezi bytosti obdařené docela jinými právy než běžní lidé, nečekané průkopníky nových technologií, za fascinujícími kosmickými fenomény i k lidem válčícím o přežití, o záchranu a pomstu – nebo naději na poznání.

Antologie českých sci-fi povídek žánru „biologické science fiction“, které se věnují tématu transhumanismu ve všech jeho myslitelných podobách. Inteligentní, přemýšlivá a velmi čtivá díla těch nejlepších.

Autoři: Martin Gilar, Tomáš Petrásek, Tomáš Dostál, Karolína Francová, Alexandr Kazda, Julie Nováková, Petra Pecharová, Lucie Lukačovičová, Hanuš Seiner.

Edice "Brokilon Alternativa"

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Sci-fi a Fantasy
Nakladatel
Brokilon
datum vydání
1.01.2015
Jazyk
čeština
Počet stran
336

Jak si vede v knihy Dobrovský?

161278. v e-shopu | 185024. minulý týden

1716. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy |

Hodnocení a recenze čtenářů

4.0 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Veronika Vojtová

    Kniha je vlastně soubor povídek několika autorů,píšících SCI-FI,kde se podíváme do nerůznějších časů,míst ve vesmíru,válečných zon,nebo kosmických fenoménů. Řeší se tu také otázky ohledně lidství a transhumanismu.Jak dlouho ještě budeme lidmi?A kam až sahají hranice lidství? Všechny příběhy jsou jedinečné a originální.Za mě nejvíce vedou Dvacet cigaret denně a pět jazyků a Slepá spravedlnost.Tyto dvě povídky mě nejvíce zasáhly a ráda si je přečtu znovu,když příjde volná chvíle. Tuto knihu doporučuji každému fanouškovi SCI-FI.Určitě si tu najde svou oblíbenou povídku a podívá se do neprobádaných míst tohoto žánru,který nezná hranice. Za mě skvělá kniha,rozhodně nezklamala!

    Kniha, Brokilon, 2015, 9788074562563

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora