Temné znamení E-kniha

E-kniha

  • E-kniha je momentálně nedostupná

 Oblíbený dětský lékař v sobě objeví úchylku děsivější než cokoliv jiného. Zlomený otec musí stanout tváří v tvář magickým bytostem tajemného světa, aby se vyrovnal s rodinnou tragédií. Při vědeckém experimentu v sobě muž začne nešťastnou náhodou nosit myšlenky a vzpomínky tisíců lidí… Parta pohledných zombíků se vydá na lov do nočního… Přejít na celý popis

Edgar Allan Poe: Pád domu Usherů a jiné povídky Edgar Allan Poe je hororová klasika, která právě vyšla ve vydání s krásnou ořízkou, které ozdobí knihovnu každého fanouška tohoto žánru! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

 Oblíbený dětský lékař v sobě objeví úchylku děsivější než cokoliv jiného. Zlomený otec musí stanout tváří v tvář magickým bytostem tajemného světa, aby se vyrovnal s rodinnou tragédií. Při vědeckém experimentu v sobě muž začne nešťastnou náhodou nosit myšlenky a vzpomínky tisíců lidí… Parta pohledných zombíků se vydá na lov do nočního klubu. 

 Temné znamení je jedinečný soubor hororových povídek z českého, zejména pak moravského prostředí, které stojí za to přečíst.

Sdílet 0

Nakladatel
Má kniha.cz
jazyk
čeština
Počet stran
397
datum vydání
1.01.2017

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

  • 4 z 5 hvězdiček Jan Sadílek registrovaný uživatel Zakoupil produkt

    Příjemné, občas lehce mrazivé počtení, které připomínalo povídkové Stopy Hrůzy. Občas místy možná až moc vulgární, ale místy až děsivě reálné. Těším se na případné další horory z pera autora.

    E-kniha, Má kniha.cz, 2017,

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora