4.4 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Když věříte na trolly, jste prostě jenom zvláštní, ale když víte, že existují, je to jako prokletí. Na sámském území v severním Švédsku se objeví neobvykle velký vlk. Ochránci přírody pod tlakem veřejného mínění rozhodnou, že nebezpečné zvíře odchytí a převezou do Norska. Do cíle však už nedorazí. Diana se po studiích medicíny vrátila do… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Historie včel
-
Tady byla Britt-Marie
-
Zahrada za soumraku
-
AKCE Švédština - konverzace
-
Děti srpna
-
Vytí vlka, vlka vytí
-
Plavba
-
Kde zpívají raci
-
Narušení
-
Sedm manželů Evelyn Hugo
-
Fantastický bestiář cestovatelů
-
Než zapomeneme na laskavost
-
Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých
-
Pačinko
-
Pastýř
-
Švédské holínky
-
Tajná dcera
-
Ztracen v čase / Исчезнувший во времени
-
Ztracen v čase: Kruhy času/ Bojovníci hákového kříže
-
Clona
-
Temná dcera
-
Lazar
-
Gramatika současné švédštiny
-
Ztracen v čase: Římska hrozba/ Vzkříšení Třetí říše
Když věříte na trolly, jste prostě jenom zvláštní, ale když víte, že existují, je to jako prokletí.
Na sámském území v severním Švédsku se objeví neobvykle velký vlk. Ochránci přírody pod tlakem veřejného mínění rozhodnou, že nebezpečné zvíře odchytí a převezou do Norska. Do cíle však už nedorazí.
Diana se po studiích medicíny vrátila do rodného města, šťastně se vdala a narodila se jí dcera. Když se dozví, že se její dávná kamarádka z dětství Susso ocitla v obtížné situaci, rozhodne se ji navštívit. Nemůže ovšem tušit, jak nedozírné následky pro ni bude toto setkání mít.
Sussina matka Gudrun zjistí, že z psychiatrické léčebny uprchl Lennart Brösth. Ani v nejmenším nepochybuje, že odsouzený zločinec nezapomněl, kdo před deseti lety stál za rozprášením jeho sekty. Je jen otázkou času, kdy se všichni opět ocitnou ve víru nepochopitelných a děsivých událostí.
––––
Napětí hraje v tomto románu první housle; ležím v posteli dlouho do noci a čtu, protože nedokážu přestat. A ano, v mém vnímání světa dojde k jakémusi chvilkovému posunu a najednou mám dojem, že zvířata opravdu mohou měnit podobu. Spjut není žádná druhá Kerstin Ekmanová, ani stylisticky, ani obsahově, ale když si představíte, že jí sedí na rameni malý Stephen King v podobě hraboše a velí, kudy se mají prsty po klávesnici rozběhnout, budete mít docela dobré ponětí o tom, co tento Spjutův žánrově těžko uchopitelný román vlastně je.
– Svenska Dagbladet
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 7 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Adéla P. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
ze začátku jsem byla hodně zmatená. Než jsem poznala a dokázala rozeznat různé postavy od sebe, byl skoro konec. Knížka nebyla špatná ale chytla mě až tak v půlce.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství