Spiritual messages for women Miranda Gray E-kniha

Spiritual messages for women E-kniha

Miranda Gray

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

239 Kč s DPH

V pořadí třetí kniha Mirandy Gray. Soubor poselství a afirmací na jednotlivé fáze ženského menstruačního cyklu, jež ženám pomáhají se znovu spojit s jejich ženstvím, bez ohledu na to, ve které fázi se právě nacházejí. Kniha je v anglickém jazyce. Miranda tuto knihu napsala proto, že si uvědomila, že se během měsíce proměňují nejen ženské… Přejít na celý popis

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

V pořadí třetí kniha Mirandy Gray.

Soubor poselství a afirmací na jednotlivé fáze ženského menstruačního cyklu, jež ženám pomáhají se znovu spojit s jejich ženstvím, bez ohledu na to, ve které fázi se právě nacházejí.

Kniha je v anglickém jazyce.

Miranda tuto knihu napsala proto, že si uvědomila, že se během měsíce proměňují nejen ženské schopnosti, vlastnosti, způsoby myšlení, vztahování se ke světu a k druhým, chuť k jídlu i chuť se milovat – ale mění se také způsob, jakým se žena napojuje na to božské uvnitř i vně sebe. I způsoby ženské spirituality se v průběhu měsíce mění.

Tato kniha ženám skrze svá poselství pomáhá vrátit se k Bohyni uvnitř a uvědomit si, jaké dary jim přináší jejich cyklus.

Kniha obsahuje několik desítek poselství pro každou z jednotlivých fází vašeho cyklu. Čtěte je postupně nebo vybírejte náhodně podle toho, v jaké fázi se právě nacházíte. Poselství vám pokaždé připomenou, jak se můžete spojit s božským ženstvím uvnitř vás a znovu se naladit sama na sebe a na to, co je pro vás v každé fázi důležité.

 

Sdílet 0

kategorie
E-knihy
Nakladatel
Osule
datum vydání
2016
ean
9788090526204
Jazyk
angličtina

Bestseller v knihy Dobrovský

152582. v e-shopu | 180075. minulý týden

268. v E-knihy - Esoterika a náboženství | 257. minulý týden

Hodnocení čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora