Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 106 hodnocení čtenářů

79× 5 hvězdiček 17× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Jana Nejedlá registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    "Jak to, že se tolik milujeme, a přitom to s námi neskončí dobře? ... Protože pohádky s dobrým koncem nejsou skutečné." Nebo ano? Kniha Jen mezi námi je již 4. dílem ze série (v každém díle má hlavní roli jeden z bratrů). "On je kluk z města a já holka z venkova." V tomto příběhu se dočkáme hned 3 hlavních hrdinů.. Christopher a Hayden, kteří se pravidelně střídají ve vyprávění.. a jako 3. hlavní postavu zde pasuju kluka jménem Eddie.. Christo je bohatý dědic impéria, perfekcionista, který hledá sám sebe. Hayden je úžasná čistá duše, toužící po lásce, milující přírodu a venkov. Bylo úžasné sledovat jejich společnou a velmi trnitou cestu. To jak se špičkovali i dohadovali.. "Jestli chceš, aby tě cestování obohatilo, musíš do toho jít po hlavě." Celý příběh mě opravdu velmi dojímal a nese sebou poselství, važme si všeho, co máme.. není to samozřejmost. Zmiňovala jsem zde i Eddiho, kluk, který neměl lehký osud a pro Christa a Hayden hraje důležitou roli, a který by pro nás všechny měl být vzorem. Laskavý, obětavý, pracovitý.. "Jestli mě někdo soudí kvůli mému vzhledu, tak je to jeho vizitka, ne moje." Příběhu musím vytknout jen lehce natažený příběh. Autorka to postavám opravdu nedá zadarmo a vy si až do konce nejste jisti, jak to celé dopadne.. Já dočítala se zatajeným dechem. Autorčin styl psaní je velmi sympatický, má moc zajímavé charaktery postav a velmi barvitý popis okolí.. "Nikdy jsem nevěřil v lásku. Myslel jsem si, že je to fantazie, jejíž existenci si namlouvají jen osaměli lidé." Přečtěte si knihu Jen mezi námi a užijte si nádhernou romantickou knihu s příběhem jak na horské dráze a pořádnou dávkou erotiky!

    Přečíst více
  • Radka Noštinská registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Příběh byl moc hezský

    Přečíst více
  • Petra Literarytwins registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

    Čtvrtý a dlouho očekávaný díl Milesova klubu byl svým vydáním pro mě velkým překvapením. V momentě, kdy jsem zjistila, že vyšel, byl ihned zařazen vysoko v mém seznamu na čtení. Tak dlouho jsem se na něj těšila, tuhle sérii totiž naprosto a absolutně zbožňuju. O to horší pro mě byl pomyslný pád v hodnocení. Tahle kniha mi upřímně opravdu moc nesedla. Její čtení bylo doslova jako na horské dráze. Chvílemi jsem se u toho neskutečně nasmála, jindy mi naopak autorčin humor přišel až na sílu. Co se týče hlavních postav. Christopher byl v některých ohledech tak hrozně super, bohužel měl i dost vlastností, kterými mi nemálo lezl na nervy a chvílemi jsem i uvažovala, zda se nevrhnout raději na čtení něčeho jiného. Hayden byla také celou dobu velmi fajn, jenže v momentě, kdy došlo na její chování během pobytu v Londýně, tak jsem doslova kroutila hlavou, přišlo mi až dětinské a dost přehnané a rozhodně ne chování ženy jejího věku. Celkově musím říct, že jsem byla zklamaná z celé zápletky, kdy se oba chovali na pres držku a pak se to zázračně vyjasnilo. V jedné pasáži což bylo zhruba kolem poloviny knihy jsem si i říkala, že zde to mohlo být s ledovým klidem ukončené a ničemu by to neublížilo. Celkově musím říct, že i když jsem se u toho dost pobavila, svojí kvalitou to dost pokulhávalo za ostatnímí díly série a Christopher byl za mě nejslabší z bratří Milesů. Dost to zachraňovala Christova rodina a její výměny názorů a společné pasáže.

    Přečíst více
  • Xystan registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Úžasná kniha strašně jsem se u ní nasmála Doporučuji❤️

    Přečíst více
  • Malá Veru registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Ze začátku mě to vůbec nebavilo, ale nakonec mě to dost chytlo. Přišlo mi to hodně podobné druhému dílu. Těším se na poslední knihu.

    Přečíst více
  • Teri registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Jen mezi námi T. L. Swan 21/2025 Mám pocit, že 4.díl série o Christopherovi a Hayden byla pro mě snad největší emoční jízda. Hlavní hrdinka Hayden (26) je dívka z venkova, farmy. Dlouho odkládala cestování a teď ji k tomu doma konečně dokopala rodina. Přijíždí do hostelu v Barceloně, kde se setkává s dalšími lidmi, co cestují jako ona. Setkává se zde i Christopherem (31), který je zde ale tak trochu v utajení, vzal si pauzu od práce a nechce, aby ho někdo poznal. Chris chtěl zkrátka zkusit obyčejný život. S Hayden se sblížují a on ji stále neřekl, kým opravdu je. Jelikož oba mají své zázemí, které mají rádi- město x venkov, život si pro ně nachystal těžká rozhodnutí. Do toho si Chris oblíbil jednoho klučinu z Barcelony a má pocit, že ho k němu něco táhne. Tahle část ohledně adopce byla asi má nejoblíbenější a vlastně asi nejdojemnější. Celkově se mi líbila myšlenka, myšlenky knihy - např. najít sám sebe, zkusit něco nového, udělat těžké rozhodnutí, přijít na to, co v životě doopravdy chci apod. 5⭐️/5⭐️

    Přečíst více