6 červencových novinek, které si přibalit na dovolenou
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
E-kniha
Kniha je ve formátech PDF mobi ePUB
259 Kč s DPH
Jsme transparentní
Je po válkách, které nikdo nevyhrál. V sutinách Prahy přežívá pár desítek tisíc lidí a snaží se ze všech sil uchovat něco jako civilizaci. Jenže zbytek světa nemá o civilizaci zájem. Zbytek světa chce za každou cenu přežít, a to zpravidla na úkor někoho jiného. A tak lidský život nemá moc velkou hodnotu – možná několika masových konzerv nebo… Přejít na celý popis
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher5.0 z 5 hvězdiček
Voucher5.0 z 5 hvězdiček
Voucher
Je po válkách, které nikdo nevyhrál. V sutinách Prahy přežívá pár desítek tisíc lidí a snaží se ze všech sil uchovat něco jako civilizaci. Jenže zbytek světa nemá o civilizaci zájem. Zbytek světa chce za každou cenu přežít, a to zpravidla na úkor někoho jiného. A tak lidský život nemá moc velkou hodnotu – možná několika masových konzerv nebo pilulek proti ozáření. A čím dál od někdejšího hlavního města, tím divočejší poměry panují. Skupina válečných veteránů musí Prahu opustit. Čeká je cesta územím, kde se každou chvíli mění vláda podle toho, kdo má v jaké přestřelce navrch, kdo tam zrovna přitáhne a má víc chlapů nebo střeliva. Musí totiž splatit jeden dluh. Čestný dluh z časů, kdy takové věci měly ještě hodnotu.
Vítejte v roce 2050 v nejponuřejším románu Františka Kotlety.
První díl akční postapokalyptické tetralogie Spad.
4.6 z 5 126 hodnocení čtenářů
95× 5 hvězdiček 21× 4 hvězdičky 7× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 2× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Pavel registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Chtěl jsem číst něco na způsob Hunger Games nebo Divergence. A musím uznat, že tahle kniha se jim může s přehledem rovnat! A navíc mě v jistých úhlech možná zaujala i víc. Všechno bylo tak realistické a živé, že jsem neměl nejmenší problém se s příběhem sžít. Prostě PECKA!
Žaneta Opatová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Velice zajímavá kniha z českých luhů a hájů. Doposavaď jsem Kotletu vůbec neznala, ale po přečtení tohoto díla mám chuť na další. Postapokalyptická Praha, plno akce a zábavy, dokonce i šílený Žolík, všechno má v tomto světě své místo a všechno do něj perfektně zapadá!
Martin registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Vůbec jsem netušil, že i Česko má na kontě takhle dobré knihy!! Doporučuju!!
Martin Jirků registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knihu jsem četl a nebude to dlouho trvat, kdy si osobně koupím další pokračování. Na rovinu, nejsem moc velkým příznivcem české a slovenské literatury, ale tvorbu pana Kotlety můžu považovat za výjimečnou. Příběh je opravdu povedený, skvělá charakteristika postav, skvělý příběh a dobrodružství. Kdo chce zažít postapokaliptické Česko plných válečných dobrodruhů, tak je to právě SPAD, který musíte mít v ruce. Není to sice tak drsný jako např. Perunová krev, ale spousta akce vás určitě nemine. Takže vřele tuto knihu doporučuji.
Anonym registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Zaujala mě obálka od Luise Roya a popisek knihy. Od obsahu jsem čekala trochu víc, ale jako ryze české postapo je to fajn.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Pokud vám seriál Heated Rivalry (Spalující rivalita) nedal spát a zhlédli...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...