Poselství pro ženskou duši Miranda Gray E-kniha

Poselství pro ženskou duši E-kniha

Miranda Gray

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

239 Kč s DPH

Odhalte nečekané tajemství, proč a jak se proměňuje vaše ženská spiritualita! Možná jste si také všimly toho, že je pro vás jako pro ženy někdy obtížné trvale zůstávat ve spojení se svou duší, se svým vyšším Já, s Bohem, Bohyní, s Vesmírem, s Božským ženstvím (ať už tomu říkáme jakkoli) i během proměn, jimiž každý měsíc procházíme. Pravda je… Přejít na celý popis

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

Odhalte nečekané tajemství, proč a jak se proměňuje vaše ženská spiritualita!

Možná jste si také všimly toho, že je pro vás jako pro ženy někdy obtížné trvale zůstávat ve spojení se svou duší, se svým vyšším Já, s Bohem, Bohyní, s Vesmírem, s Božským ženstvím (ať už tomu říkáme jakkoli) i během proměn, jimiž každý měsíc procházíme.

Pravda je taková, že v našem (ženském) životě se díky hormonálním proměnám mění nejen to, jak přemýšlíme, jak se chováme, jaká práce nám jde a jaká nejde, jakou máme chuť na jídlo nebo na sex, jestli chceme být s lidmi, anebo jestli naopak potřebujeme být o samotě – ale proměňuje se i to, jak funguje naše spiritualita: jak se nám daří být ve spojení nejen s Bohyní, ale i s naší duchovní částí a našimi vnitřními touhami a potřebami.

A právě proto jsou tu Poselství pro ženskou duši, která vám mohou pomoci, aby ani tato vaše část nezůstávala opomenuta a nenaplněna!

Poselství pro ženskou duši jsou souborem poselství a afirmací pro jednotlivé fáze vašeho měsíčního cyklu, jež vám pomáhají se znovu spojit s vaším ženstvím a s vaší spiritualitou, a to bez ohledu na fázi, v níž se právě nacházíte.

Kniha obsahuje několik desítek nádherných poselství pro každou fázi vašeho cyklu. Čtěte je postupně nebo vybírejte náhodně podle toho, ve které fázi svého cyklu aktuálně jste.

 

Miranda Gray – britská spisovatelka, umělkyně, lektorka a podnikatelka. Autorka revolučních knih Rudý měsíc a Cyklická žena a iniciátorka celosvětového hnutí nazvaného „Požehnání ženského lůna“.

Miranda se věnuje zkoumání menstruačního cyklu a jeho vlivu na vnímání, pocity a potřeby žen i na jejich kreativitu, sexualitu a spiritualitu už více než dvacet let. Její knihy i kurzy pomohly už desítkám tisíc žen na celém světě, aby lépe porozuměly samy sobě, začaly si svůj menstruační cyklus užívat a pochopily, že pokud žijí v souladu s ním a se svými měnícími se potřebami, dosahují tak mnohem snáze harmonie, efektivity i pohody ve svém osobním i pracovním životě.

Sdílet 0

kategorie
E-knihy
Nakladatel
Osule
datum vydání
2019
ean
9788090601772
Jazyk
čeština
Počet stran
142

Bestseller v knihy Dobrovský

36800. v e-shopu | 35853. minulý týden | 14913. nejlepší dosažené 02.08.2020

21. v E-knihy - Esoterika a náboženství | 21. minulý týden | 17. nejlepší dosažené 29.11.2020

Hodnocení čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora