Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
E-kniha
Kniha je ve formátech mobi ePUB
249 Kč s DPH
Jsme transparentní
Mladá žena podstoupí rutinní vyšetření mozku. Během následujících dní se jí v hlavě začne ozývat cizí hlas. Vetřelec má podle všeho svou vlastní vůli a cíl. A ona teď stojí před jednou prostou volbou: Vzepřít se nebo spolupracovat. Skupina vědců, inženýrů a lékařů na odlehlé polární základně hraje o budoucnost lidstva a sází na poslední… Přejít na celý popis
Mladá žena podstoupí rutinní vyšetření mozku. Během následujících dní se jí v hlavě začne ozývat cizí hlas. Vetřelec má podle všeho svou vlastní vůli a cíl. A ona teď stojí před jednou prostou volbou: Vzepřít se nebo spolupracovat.
Skupina vědců, inženýrů a lékařů na odlehlé polární základně hraje o budoucnost lidstva a sází na poslední zoufalý pokus o jeho záchranu: nepatrně pozměnit minulost a odvrátit tak celosvětovou katastrofu. Zároveň však chtějí ponechat veškerou zaznamenanou historii nedotčenou a zabránit časovému paradoxu. Aby se experiment podařil, musí zrekrutovat ještě poslední chybějící článek: postarší učitelku, jejíž zesnulá matka byla nejpřednější odbornicí na matematiku paradoxu.
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....