Nesnáším tě Vi Keeland, Penelope Ward E-kniha

Nesnáším tě - Vi Keeland, Penelope Ward

Nesnáším tě E-kniha

Vi Keeland, Penelope Ward

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

199 Kč s DPH

Dixit Ověřte své vypravěčské schopnosti! Umožní vám vaše poutavé příběhy dosáhnout na vítězství? Dixit – zábavná společenská hra Více informací

Popis

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích…

Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů.
Něco modrého.
Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě.
Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny.
Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci.
Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti…
Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit.
Něco nového.
Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí…

Sdílet 0

Nakladatel
Baronet
datum vydání
2019
Jazyk
čeština
Počet stran
328

Bestseller v knihy Dobrovský

4717. v e-shopu | 3398. minulý týden | 1328. nejlepší dosažené 21.04.2020

19. v E-knihy - Romány a erotické knihy | 14. minulý týden | 4. nejlepší dosažené 08.04.2020

Hodnocení čtenářů

4.6 z 5 10 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Barča

  Knížka se četla sama, za dva večery přečtená

  Kniha, Baronet, 2019, 9788026912460

 • 4 z 5 hvězdiček Patricie Kreuzigová

  Knížka se četla úplně sama, ráno jsem si k ní sedla a večer jsem ji odkládala, že už ji mám přečtenou. Hodně jsem se u ní nasmála a ke konci i pobrečela. To jiskření mezi hlavními postavami je skvěle napsané a obě postavy jsou mi sympatické. Líbí se mi, když je knížka psaná z obou pohledů a to tato kniha byla. Rozhodně doporučuji přečíst.

  Kniha, Baronet, 2019, 9788026912460

 • 4 z 5 hvězdiček Ivona

  Velmi podobné Šéfovi, jen s trochu jiným tématem. Čtivé, ze začátku vtipné a sexy, ke konci mi to přišlo trochu přeslazené, ale kniha se mi líbila.

  Kniha, Baronet, 2019, 9788026912460

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora