0.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB
238 Kč s DPH
Jsme transparentní
Každého houbaře někdy v terénu zaskočí otázky, na které v běžném atlase hub nelze najít odpověď. Pomoc nabízí tato kniha. Björn Wergen a Katrin Gilbertová – zkušení certifikovaní mykologové – z dlouholeté praxe přesně vědí, co se v lese nejčastěji honí hlavou milovníkům hub. V příručce najdete více než 100 fundovaných odpovědí na záludné… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Poznáváme jarní houby
-
Atlas hub
-
Houby
-
Láska je na houby
-
Lži století 2
-
Aperture
-
Heraldika
-
Choroby a škůdci orchidejí
-
Mizející lžíce, růžový sníh a jiskřící bonbóny
-
Jedovaté rostliny kolem nás
-
Survival
-
Kameny
-
Sukulenty
-
Martin Michek: O život
-
Masožravé rostliny
-
Styl
-
Modelování bojové techniky
-
Tajemství českých a moravských Keltů
-
Metody průzkumu historických materiálů
-
Tkaní
-
Kniha přívlače.
-
Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století
-
Svažte si sami knížku
-
Dobrá sezóna na jaře
Každého houbaře někdy v terénu zaskočí otázky, na které v běžném atlase hub nelze najít odpověď. Pomoc nabízí tato kniha. Björn Wergen a Katrin Gilbertová – zkušení certifikovaní mykologové – z dlouholeté praxe přesně vědí, co se v lese nejčastěji honí hlavou milovníkům hub. V příručce najdete více než 100 fundovaných odpovědí na záludné otázky o nejdůležitějších jedlých i jedovatých houbách. Kniha otázek a odpovědí je plná detailních fotografií, které ilustrují užitečné informace, které méně zkušenému houbaři mohou třeba i zachránit život.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Michaela Řechtáčková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvělá, barevná, malá tak akorát do kabelky/batůžku a velice zajímavá. To je tahle kniha o houbách, která by neměla chybět žádnému houbaři. Občas každého zaskočí nějaká otázka a právě tady najdete více než sto odpovědí na všechny ty záludné otázky, které vás při sběru napadají... . Hřibotvaré, lupenotvaré, liškotvaré, chorošotvaré a spousta dalších. Kdy lze které houby najít? Jak je od sebe rozeznat a na co si dát pozor? Můžou se určité houby kombinovat s alkoholem a jak se pozná ryzec pravý? . Z této knihy mám opravdu nesmírnou radost, protože už jako malá jsem chodila s dědou na houby a ztrácela se v úžasných lesích. Bohužel čas utíká a dnes, i když na houby stále chodíme, pamatuji si jen hřiby a babky. No a jelikož je teď ten správný čas na sběr hub, nosím knihu v lese stále u sebe a vždy mám možnost se podívat, pokud nevím.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek
-
České vydání Alchemised: ilustrace a barevná ořízka potvrzeny. Předobjednávky spuštěny
-
Za hranicí času: kniha, u které budete chtít „ještě jednu kapitolu“ | RECENZE
-
Nevíte, co číst? Prolistujte si náš nový knižní katalog na jaro 2026
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Kniha Azraelova – drsná, temná a překvapivě návyková | RECENZE
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese