Láska zrozená ve lži E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Nikdy nezapomenete na svůj svatební den. Na ten moment, kdy se vaše sestra-dvojče vyzvrací do vaší kytice a přizná, že čeká dítě… s vaším snoubencem. Chtěla jsem zmizet, schovat se, dokud se moje srdce nezahojí. Ocitla jsem se v cizím městě s tajemným cizincem, jehož nadané ruce a ústa mě téměř donutily zapomenout, že to měla být má… Přejít na celý popis

Léto bude čtivé! Vybav se k moři i na chatu od 19 Kč Na letišti, u bazénu nebo ráno při snídani na terase. Vyberte si dovolenkové čtení od 19 Kč Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Nikdy nezapomenete na svůj svatební den. Na ten moment, kdy se vaše sestra-dvojče vyzvrací do vaší kytice a přizná, že čeká dítě… s vaším snoubencem. Chtěla jsem zmizet, schovat se, dokud se moje srdce nezahojí. Ocitla jsem se v cizím městě s tajemným cizincem, jehož nadané ruce a ústa mě téměř donutily zapomenout, že to měla být má svatební noc… Ovšem co dělat, když se ukáže, že onen tajemný cizinec je váš budoucí zaměstnavatel?

Sdílet 0

Nakladatel
Baronet
jazyk
čeština
Počet stran
336
datum vydání
1.01.2024

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.8 z 5 24 hodnocení čtenářů

19× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • anet-jan-book registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Je to romantický příběh, který Vás upoutá hned od Anotace. Příběh Nicole (Nick) je na jednu stranu opravdu smutný. Život se s ní opravdu nemazlil ale to ani s jejím dvojčetem. Obě to měly opravdu těžké, ale to co se pak stalo mi hlava nebere. Jsou určitě situace, které by se v rodině dít neměly, nicméně to neskončí tak jak se na první pohled zdá. Nicky snoubence Marcus mě štval hned od prvních zmínek, které o něm v tomto příběhu byly. Názor jsem si na něj udělala hned a dle celého příběhu jsem se ani nemýlila za což jsem byla ráda. Pak je tu ještě záhadný cizinec Ethan. Ikdyž to mezi těmito postavami nemohlo být jednoduché, příběh jsem si užila. Chápala jsem co a jak se stalo a vžila se do jednotlivých postav. Bylo to poutavé, záhadné, tajemné a hodně bolestivé ale přes to všechno i láskyplné a bylo vidět, že rodina je nade vše…a tak by to mělo být.  Byl to opravdu krásný příběh, ikdyž chvílemi smutný ale ten konec mě dojal ze všeho nejvíc, ikdyž to dopadlo jak nejlíp mohlo.  Určitě doporučuji přečíst.

  Přečíst více
 • Renáta Lacková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  To byla jedna z nejlepších romantických knížek, co jsem za poslední dobou četla. Už se moc těším na další díl.

  Přečíst více
 • Eva Urbanová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Láska zrozená ve lži mi sedla. Oba si prošli v minulosti nelehkým obdobím a skrývají nějaká svoje tajemství. Zdá se, že to nemůže fungovat. Jenže čím víc se poznávají, vidí, že je to k sobě táhne. Nicole utíká od oltáře, protože zjistí, že její sestra dvojče Veronica je těhotná s jejím snoubencem. Odlétá místo Veronici do Michiganu hlídat šestiletou holčicku a vydává se tak za svoji sestru. Ethan a Nicole se ale potkají už dříve v baru a přitažlivost mezi nimi jen jiskří. Po domluvě s Ethanovou matkou ale pravdu o svém jménu tají dál. Domnívá se, že to tak bude lepší. Velmi se mi zamlouval styl psaní, téma, prostředí a hlavně chování hlavních postav Ethan, Nicol a Lily. Parádní postavy byli i bratři, sestra a maminka Ethana. Správná rodina u které je vidět, jak jim na sobě záleží. Vážné téma bylo prostřídané kapkou humoru, takže se to moc hezky četlo. Konec byl dojemný a milý. Celou knihu jsem zhltla na dvě otevření. Jen dvojče Veronica mi lezla děsně na nervy. Až jsem si říkala, že to až není možné, aby jedno dvojče bylo tak zlé a druhé milující.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 319 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora