4.6 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB PDF
319 Kč s DPH
Jsme transparentní
PODLEHNOUT NEPŘÍTELI JE ZLÉ. ZRADIT MILOVANÉ JE MNOHEM HORŠÍ. Tempest neměla v plánu stát se královou snoubenkou. Ani se nechtěla zaplést do dvorských intrik. Jenže přesně to se stalo. Naštěstí ji výcvik Ohařů naučil přizpůsobit se každé situaci. I kdyby to znamenalo ušpinit si ruce a zradit vlastní srdce. Nyní ovšem stačí jeden… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
PODLEHNOUT NEPŘÍTELI JE ZLÉ. ZRADIT MILOVANÉ JE MNOHEM HORŠÍ.
Tempest neměla v plánu stát se královou snoubenkou. Ani se nechtěla zaplést do dvorských intrik. Jenže přesně to se stalo. Naštěstí ji výcvik Ohařů naučil přizpůsobit se každé situaci. I kdyby to znamenalo ušpinit si ruce a zradit vlastní srdce.
Nyní ovšem stačí jeden chybný krok a ocitne se v ještě větším maléru. Zrádci číhají na každém rohu a Tempest neví, komu věřit. Proto se obrátí na jedinou osobu, která je snad ještě prohnanější než král Destin: na Šprýmaře.
Blíží se válka a Tempest se znovu ocitá na Šprýmařově Temném dvoře. Tentokrát už ale nemůže nerozhodně přešlapovat na místě. Musí se rozhodnout, na čí straně stojí, než král zničí vše – včetně jejího okouzlujícího lišáka.
___
Romantická i napínavá romantasy pro čtenářky bestsellerů Laury Thalassy a Sarah J. Maas.
- série
- Rozvrácená království 3. díl z 4
- Další ze série
-
1.
Ohař a liška
2. Krev a zrada
3. Koruna a smrt
4. Jizvy a trny
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Young Adult
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 16 hodnocení čtenářů
12× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Drahomíra Jořenková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
V tomto díle se vše rozuzlí a při tom bych řekla, že by to mohlo mít i další pokračování... nebo v to doufám.... něco mi tam na konci chybí.....snad ten vztah mezi hrdiny...?
Přečíst více -
Iveta NAVRKALOVÁ registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Třetí díl naprosto skvělé série Rozvrácená království! Ještě nás čeká jeden díl, ALE – konec nebyl „nasírací“, takže si nebudete rvát vlasy nad tím, jak hloupě nebo otevřeně to skončilo. Jen vás to pěkně naladí na pokračování. Celá kniha je opět plná akce, intrik a napětí. Romantická linka se táhne už třetím dílem, pořád pozvolna a zlehka… i když kdo ví, co přijde dál! Každopádně mě to moc bavilo, na další díl se těším – ale za mě by klidně mohla série skončit už tady. Protože čím víc pokračování, tím větší šance, že se něco pokazí. P. S.: Tempest se konečně dozví, kdo je její skutečný otec!
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.