Konec světa, tak jak ho známe Erlend Loe E-kniha

Konec světa, tak jak ho známe E-kniha

Erlend Loe

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

149 Kč s DPH

Balíček knih pro fanoušky historie | TŘI NOVINKY ZA 399 KČ Pokud vaši knihovnu plní knihy nejen o druhé světové válce, určitě vás potěší balíček tří novinek za akční cenu 399 Kč Více informací

Popis

Doppler je zpátky. Potřetí a naposledy. Po mnoha letech strávených v hlubokých opuštěných lesích si uvědomí, že má rodinu. Losa Bonga umístí do útulku pro jelení zvěř a putuje zpátky do Osla. Pevně rozhodnut vrátit se k normálnímu životu se těší na shledání s manželkou a dětmi, jenže jejich dům ve vilové čtvrti vypadá cize. Je natřený na modro a na poštovní schránce je pod jménem Dopplerovy ženy uvedeno ještě jedno jméno: Egil Hegel. Jak se zakrátko ukáže, je dotyčný krasavec a sportovec, podporuje dvě adoptované děti v Kolumbii a Bangladéši, a ke všemu vydělává přes sedmdesát tisíc měsíčně. Jak moc sympatický může člověk vůbec být? klade si zdrcený Doppler otázku. Ačkoli si původně myslel, že už dosáhl dna, jeho utrpení sotva začalo. Velké finále při hledání sebe samého na něj teprve čeká. I v závěrečném dílu volné trilogie prokazuje Erlend Loe své vypravěčské umění, a tak se můžeme opět těšit na jeho suchý humor a naprosto absurdní situace.

Sdílet 0

Nakladatel
Kniha Zlín
datum vydání
1.01.2018
Jazyk
čeština
Počet stran
272

Jak si vede v knihy Dobrovský?

167446. v e-shopu | 169513. minulý týden | 75117. nejlepší dosažené 17.04.2020

648. v E-knihy - Světová beletrie | 623. minulý týden | 431. nejlepší dosažené 04.04.2021

Hodnocení a recenze čtenářů

4.0 z 5 5 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 4 z 5 hvězdiček Kateřina Píchová

    Třetí kniha ze série o Dopplerovi je nejobsáhlejší, ale mě zaujala nejmíň. Absurdní situace, do kterých se Doppler dostává, jsou už trošku překombinované. A upřímně, po asi půl roce od přečtení, jsem si teď musela připomenout, jak vlastně příběh skončil, protože Dopplerovi se stalo tolik věcí, že jsem si prostě nemohla vzpomenout. Nicméně pokud se vám líbila jednička a dvojka, stojí i tato kniha za přečtení. Čte se jednoduše, pobaví a odreaguje.

    Kniha, Kniha Zlín, 2018, 9788074736766

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora