Kniha zvláštních nových věcí Michel Faber E-kniha

Kniha zvláštních nových věcí E-kniha

Michel Faber

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

249 Kč s DPH

Letní knižní koktej | 100 KNIŽNÍCH HITŮ ZA PÁR KORUN Namíchejte si svůj letní knižní koktejl ze stovky knížek za ceny od 49 Kč! Více informací

Popis

 

Peter Leigh je misionář, který se má vydat na nejdůležitější cestu svého života. Opustí tak svou milovanou manželku Beu a po dlouhém letu dorazí na vzdálenou planetu, kde místní obyvatelé lační po učení Bible – jeho „knihy zvláštních nových věcí“. Tato výprava vystaví zatěžkávací zkoušce Peterovo náboženské přesvědčení, jeho povědomí o tom, co ještě zvládne lidské tělo, a ze všeho nejvíc jeho lásku k Bee. Kniha zvláštních nových věcí je veskrze originálním dobrodružným příběhem o víře a poutech mezi dvěma lidmi, které od sebe dělí mnoho světelných let. V tomto důležitém románu, prvním velkém od Kvítku karmínového a bílého, se Faber jako již tolikrát předtím vymkne veškerým žánrovým očekáváním.

Sdílet 0

Nakladatel
Kniha Zlín
datum vydání
1.01.2016
Jazyk
čeština
Počet stran
450

Jak si vede v knihy Dobrovský?

61297. v e-shopu | 60124. minulý týden

180. v E-knihy - Světová beletrie |

Hodnocení a recenze čtenářů

4.0 z 5 9 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 1 z 5 hvězdiček

  Příběh mě nezaujal, pořád jsem čekala, že se "rozjede". Vadilo mi, že atuor nechává spoustu věcí nedořešených. Hrdinové byi nesympatičtí (jak misionář, tak jeho žena), ostatní nebyli dostatečn vykreslení.

  Kniha, Kniha Zlín, 2017, 9788074734458

 • 5 z 5 hvězdiček Pett Tichá

  Dle mého skromného mínění jde o naprosto boží knihu zvláštních nových věcí... je jiná a je skvělá... pravda, že začátek byl pro mě tak trochu oázanskou vesnicí...ale!... postupem času mě celý příběh do sebe doslova vcucnul a já jsem ho nemohla dostat z hlavy... ta paralela s dnešním pološíleným světem mi přišla prostě dokonalá... stala se velkým vykřičníkem v mojí hlavě! Dospějeme takhle daleko a budou moci žít jen vybraní dokonalí jedinci? Máme nakročeno ke stejnému konci? Navíc to kouzlo nedořečeného... ten komunikační šum.... to neuvěřitelné napětí, které na vás neustále tak nepříjemně odkudsi číhá... ta zvrácená hra s vaší myslí... tohle mi zkrátka bylo třeba víc než tučňákům Madagaskar! Málokdy se mi stane, že by příběh ve mně takto zvláštně a dlouho dozníval po dočtení poslední stránky....

  Kniha, Kniha Zlín, 2017, 9788074734458

 • 2 z 5 hvězdiček

  Knihu jsem si zakoupila na základě velmi kladných recenzí, ba možná dokonce nadšených. Bohužel nejsem, ale stejného názoru. Nápad knihy je určitě originální a nevšední, ale samotné zpracování mě jako čtenáře nezaujalo až trošku zklamalo. Po přečtení, jsem musela konstatovat, že pravý důvod napsání příběhu takovou formou mi je vskutku záhadou. Ztrácela jsem nějaký smysl knihy, či "náboj".

  Kniha, Kniha Zlín, 2017, 9788074734458

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora