Kladivo Boží E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Toto poutavé vyprávění o Hákonovi Haraldssonovi, pokřtěném chlapci, který se kdysi vydal do války o vládu v říši Vikingů, vychází z pravdivých historických záznamů. Není mu však cizí ani jazyk starobylých ság.Nadešel rok 935 po Kristu a v severních zemích zavládl veliký nepokoj. Král Harald I. Krásnovlas zemřel a na Vysoký stolec králů po něm… Přejít na celý popis

Julie Caplinová: Vila v Itálii Romantické útěky Julie Caplinové nás tentokrát zavedou pod horké středomořské slunce na tyrkysově modré pobřeží Amalfi. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Toto poutavé vyprávění o Hákonovi Haraldssonovi, pokřtěném chlapci, který se kdysi vydal do války o vládu v říši Vikingů, vychází z pravdivých historických záznamů. Není mu však cizí ani jazyk starobylých ság.

Nadešel rok 935 po Kristu a v severních zemích zavládl veliký nepokoj. Král Harald I. Krásnovlas zemřel a na Vysoký stolec králů po něm usedl jeho syn Erik, řečený Krvavá Sekera. Ten okamžitě a bez lítosti pobil všechny, kdo by snad mohli pomýšlet na královský trůn, vyjma jediného – svého nejmladšího bratra Hákona.

Záhy poté vypravilo několik přeživších Erikových nepřátel poselství do Wessexu, kde Hákona vychovával křesťanský král Ethelstan. Mladého kralevice tak dostihl neodvratný osud: nezbylo mu než se vrátit na sever mezi vikingy a utkat se o vládu nad rodnou zemí. Zjistil však, že vítězství v tomto boji si vyžádá větší oběti, než by si byl kdy dokázal představit...

Sdílet 0

série
Hákonova sága 1. díl z 3
Další ze série
1. Kladivo Boží
2. Hostina krkavců
3. Válečný král
kategorie
E-knihy » Beletrie » Historické romány
Nakladatel
Fobos
jazyk
čeština
Počet stran
392
datum vydání
1.01.2021
 • Zdeněk Gothard Zdeněk Gothard

  Připravte se na nálož lásky, přátelství, zrady a boje. Hodně boje. Což ale určitě u knihy s takovouto tematikou nikoho nepřekvapí. Zároveň samozřejmě v příběhu hraje velkou roli náboženství. O to neprobíhají souboje pouze mezi dvěma různými světy, ale také v nitru našeho hlavního hrdiny. Knížka určitě stojí za přečtení, pokud máte rádi historii, vikingy a dobrodružné příběhy. Mně se líbila hlavně poutavost příběhu a dobrá práce s historickými fakty.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 15 hodnocení čtenářů

11× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • Dudic25 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

  Příběh o Hákonovi a jeho začátcích byl opravdu zajímavý. Kniha mě velice chytla a dobře se četla. Bylo tam vše ze světa Vikingů. Velice mě to bavilo.

  Přečíst více
 • David R. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Historická fikce o dětství a začátcích mladého krále v "cizí" zemi. Nikdy jsem se s vikinskou tématikou moc nesetkal, ale kniha mě i tak velice zaujala. Je dobře napsaná, co do příběhu, postav, reálií atd.. Kniha se snaží držet tehdejší mluvy, nebo tak alespoň působí a přidává to správnému zážitku ze čtení. Je znát, že knihu napsal někdo se znalostmi tématiky a doby.

  Přečíst více
 • Vendula registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Super vánoční dárek. Kniha má poutavý příběh a je z části založen na historických událostech. Doporučuji zakoupit všechny díly.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora